Koncerty

Piątek, 23 września
Pomoc dla Maćka
RZESZÓW. Wańka Wstańka, Secesja, Rockaway, Monstrum, Jesus Chrysler Suicide – zagrają podczas koncertu charytatywnego dla Macieja Miernika, który odbędzie się o godz. 20 w klubie Od Zmierzchu do Świtu. Maciej Miernik jest muzykiem pochodzącym z Rzeszowa, w latach 80. grał w takich zespołach jak 1984, Aurora, Restrykcja, Noah-Noah. Maciek mieszka obecnie w Nowym Jorku, jest poważnie chory i wymaga kosztownego leczenia. Więcej na stronie: www.helpmaciek.org

Zagrają wiolonczele
DĘBICA. O godz. 18 w Państwowej Szkole Muzycznej zagra Damski Kwartet Wiolonczelowy. W repertuarze musical i muzyka filmowa. Wstęp wolny.

Sobota, 24 września
O Złotą Różę
TYCZYN. w Miejsko-Gminyym Ośrodku Kultury odbędzie się I Festiwal Piosenek Katarzyny Sobczyk “O Złotą Różę Małego Księcia”. Przesłuchania konkursowe trwać będą od godz. 14 o godz. 19 na estradzie na Rynku koncert laureatów, a także występ grupy Mareakesh z Jarosławem Janiszewskim.

Letters From Silence
SANOK. Rockowy duet Letters From Silence wystąpi o godz. 20 w Bazarze Sztuki. ac
Muzyka w różnych stylach

IWONICZ-ZDRÓJ. Podczas Światowego Dnia Turystyki o godz. 15.30 na Placu Dietla wystąpią m.in.: Zespół Pieśni i Tańca „Osławiany”, zespół Nesijas z Krakowa.Wstęp wolny.

Niedziela, 25 września
Koncert fortepianowy
NOWA SARZYNA. W wykonaniu Krystiana Krauza odbędzie się o godz. 19 w Ośrodku Kultury. Wstęp wolny.

Poniedziałek, 26 września
Flamenco i nie tylko
RZESZÓW. O godz. 18 w Galerii Fotografii Miasta Rzeszowa (ul. 3 Maja 9) Mieczysław Wroński i Paweł Wroński zaprezentują spektakl audiowizualny “Zapomniane Sacrum”. Dodatkową atrakcją będzie koncert flamenco Michała “Miguela” Szuby.

Wkrótce
Klimatyczny jubileusz
RZESZÓW. W piątek (30 bm.) o godz. 19 w klubie muzycznym “Klimaty” (Galeria Grafika) odbędzie się koncert White Wind. Rzeszowski zespół zaprezentuje się obok Vasti Jackson Blues Band z USA. Koncert zbiega się z jubileuszem 25-lecia działalności artystycznej rzeszowianina Zenobiusza Kajdy – pianisty, autora i animatora projektów muzycznych.

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.