Koncerty

Fot. Paweł Bialic

Coma „Pod Palmą”
RZESZÓW. Już 11 marca wyczekiwany przez fanów występ grupy Coma. Łódzka formacja na czele z Piotrem Roguckim promować będzie swój najnowszy „Czerwony” album. Na pewno nie zabraknie też i starszych hitów. Start: godz. 19, bilety: 42/48 zł.

Przeboje Pink Floyd
DĘBICA. W piątek o godz. 20 w DK „Mors” zagra formacja Another Pink Floyd Tribute, która – jak nazwa wskazuje – wykonuje covery legendarnego bandu. Bilety: 25 zł.

Hity Anny Jantar
GŁOGÓW MŁP. 4 marca o godz. 16.30 MGDK zaprasza na koncert wspomnieniowy „Radość najpiękniejszych lat”. Impreza z okazji Dnia Kobiet odbędzie się na sali widowiskowej. W repertuarze największe przeboje Anny Jantar, w wykonaniu absolwentek klasy wokalistyki w szkole jazzowej. Panie- wstęp wolny, panowie – 10 zł (przedsprzedaż)/15 zł.

Hity operetkowe
IWONICZ ZDRÓJ. „Arie spod familoka” – najpiękniejsze hity operetkowe w klimacie śląskiego humoru, będzie można usłyszeć 7 marca o godz. 16 w kinie Wczasowicz. Bilety: 20 zł.

Festiwal Pianistyczny
JAROSŁAW. Koncerty w ramach I Chopinowskich Dni Muzyki Fortepianowej im. Marii Turzańskiej odbędą się w ten weekend w Sali Koncertowej Szkoły Muzycznej. 2 marca o godz. 18 rozpocznie się „Konserwatorium Warszawskie”. Wystąpią Tomasz Lupa oraz Maciej Wota. Bilety: 7 zł., W sobotę na scenie zobaczymy Piotra Kościka i Macieja Skarbka w „Śladami Marii Turzańskiej”. Wstęp 10 zł.

Zabili Mi Żółwia i inni
KOLBUSZOWA. W sobotę o godz. 18, MDK koncert, na który zagrają: Zabili Mi Żółwia, Exit, Locust i Le Moor. Wstęp 15 i 20 zł.

Rynkowski dla pań
KROSNO. 7 marca o godz.18 w RCKP odbędzie się koncert Ryszarda Rynkowskiego. Bilety: 45 zł i 35 zł.

Gwiazdy Disco Polo
MIELEC. Zespoły Akcent i Masters, a także Tomasz Kmiecik wystąpią w sobotę (10 bm.) na imprezie pod hasłem „Koncertowy Dzień Kobiet” w MOSiR. Start: godz. 17, bilety: 25 i 35 zł.

Happysad w „Live”
RZESZÓW. Zespół Happysad wraca do Rzeszowa. 9 marca w klubie Live będzie promował jubileuszowe wydawnictwo „Zadyszka”. Tego wieczoru gościnnie zagrają z nimi: KURCZAT. Start: godz. 19, bilety: 35/40 zł.

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.