Koncerty

Fot. MWMedia

Zaśpiewa chór
FRYSZTAK. W piątek o godz. 19 rozpocznie się jubileuszowy koncert Chóru Mieszanego “Sokół” w Gminnym Ośrodku Kultury. Chór świętuje już 25-lecie.

Rybotycka i Wójcicki
KROSNO. 17 maja o godz.19 w RCKP odbędzie się koncert Beaty Rybotyckiej i Jacka Wójcickiego „Uczelnia miastu”.

Zagra Armia
MIELEC. W piątek (18 bm.) w klubie Studio (ul. Pułaskiego 2 a) zagra legenda polskiej sceny rockowej – zespół Armia. Jako support, wystąpi grupa Absolute Spirit. Bilety w cenie 30 i 35 zł można nabyć w: sklep „hip hop” (ul. Wąska 4).

Muzyczna Majówka
PRZEMYŚL. W sobotę, 5 maja o godz. 18. w Sali widowiskowej Centrum Kulturalnego rozpocznie się koncert Przemyskiego Big-Bandu Antoniego Gurana. Wstęp wolny.

Zaśpiewa Maryla Rodowicz
RZESZÓW. W ramach uroczystego otwarcia Stadionu Stali Rzeszów przy ul Hetmańskiej najbliższy weekend będzie obfitował w nie tylko sportowe atrakcje. W sobotę (5 maja o godz. 12) będzie można obejrzeć trening żużlowców. Wieczorem zagrają: Diaboł Boruta, Effatha, Mr. TNT oraz Old Rzech Jazz Band. Natomiast w niedzielę oprócz pojedynku PGE Marmy Rzeszów i Unibaksu Toruń. (o godz. 17), z którego 3 ostatnie biegi będzie można obejrzeć za darmo, koncert Maryli Rodowicz. Piosenkarka zaśpiewa już o godz. 20. Wejściówki będą kosztować 50 i 35 zł (nowa trybuna) oraz 30 i 20 zł (star trybuna). Miasto ma też tysiąc specjalnych zaproszeń, które będą bezpłatne.

Finiszują Dni Miasta
STALOWA WOLA. Ostatnie dwa Dni Stalowej Woli będą całkowicie koncertowe. Wszystko dzieje się na Pl. Piłsudskiego. W piątek o godz. 15., „Nie miejska, nie wiejska zabawa podmiejska” czyli przyśpiewki i potańcówki na mode lwowską i charzewicką. O godz. 18 pojawi się Formacja Chatelet, a o godz. 20.30 „Zakopower”. Sobota dla muzyków ze Stalowej Woli i Marcina Dańca. Od godz. 16. „BESTWOLA”, a w niej znani stalowowolanie i ich formacje, jak: „Smile”, „Ziemia Kanaan” czy „Orange The Juice”. Stalowowolskie muzykowanie o godz. 20.15 przerwie krakus Marcin Daniec, a na zakończenie dobre światło z jeszcze lepszym dźwiękiem, czyli koncert „Astrid Monroe”.

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.