Koncerty

COMA. Fot. Paweł Bialic

Uczelnia miastu
KROSNO. 17 maja o godz.19 w RCKP odbędzie się koncert Beaty Rybotyckiej i Jacka Wójcickiego „Uczelnia miastu”.

Dla dzieci
PRZEMYŚL. Niedzielny (13 b.m.) I Koncert Charytatywny Fundacji „jerzyk” – „Rozkręcamy rehabilitację” odbędzie się pod honorowym patronatem Anny Komorowskiej. Na scenie hali POSIR-u wystąpią: Monika Damaszko, Blady Kris, RATATAM oraz VOLVER. Dochód z koncertu, który rozpocznie się o godz. 17, zostanie przeznaczony na otwarcie ośrodka rehabilitacyjnego dla dzieci.

Weekend z folklorem
PRZEMYŚL. Zaplanowany na ten weekend (11-13 maja) XXXIV Ogólnopolski Festiwal Kapel Folkloru Miejskiego im. Jerzego Janickiego rozpocznie koncert inauguracyjny poświęcony pamięci Kazimierza „Kija” Galikowskiego oraz Władzie Majewskiej, podczas którego wystąpią: Lwowska Kapela Podwórkowa „Ta Joj” z Przemyśla i Kapela „Wesoły Lwów” ze Lwowa. Koncert rozpocznie się o godz. 19. w Sali widowiskowej Centrum Kulturalnego. Podczas 2. dnia festiwalu odbędą się prezentacje konkursowe oraz koncert „Staśka Wielanka”. W niedzielę o godz. 11 ulicami miasta przejdzie korowód kapel, a o godz. 15  rozpocznie się koncert laureatów festiwalu.

Anna Maria Jopek i Kroke
RYMANÓW. W piątek o godz. 19 w hotelu Jaś Wędrowniczek wystąpią Kroke & Anna Maria Jopek. Jopek to znana wokalistka jazzowa, zaś Kroke to trio z kontrabsem, akordeonem i altówką.

Ruszają Juwenalia
RZESZÓW. Wraz ze studentami URz od 16 do 18 maja na Juwenaliach 2012 na miasteczku akademickim URz przy ul. Cichej bawić się będą żacy z WSIiZ, WSPiA i WSIiE. Wystąpią: 16 maja (środa)- Power of Trinity, KSU i Coma. 17 maja (czwartek) – Monopol, Monstrum, Pewex, Haratacze i Big Cyc. 18 maja (piątek)- Hey, Kult i Frontside. Oprócz koncertów wiele innych atrakcji m.in. Juwenalia na sportowo, Juwenaliowa pobudka, wielkie grillowanie i seans filmowy w Kinie Zorza 19 maja za jedyne 6 zł.

„Majowa Rapsodia” na bis
STALOWA WOLA. Koncert składający się z najbardziej znanych arii i pieśni, głównie kompozytorów polskich, w wykonaniu stalowowolakich artystów miał premierę 3 maja. Na prośbę słuchaczy zostanie powtórzony 13 maja. Tym razem Milena Siembida, Piotr Szpara i Ryszard Marchewka wystąpią w auli Państwowej Szkoły Muzycznej. Początek o godz. 17. Obowiązują darmowe wejściówki, które można odbierać w PSM i MDK. Jam

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.