Koncerty Letters From Silence

SANOK. Rockowy duet Letters From Silence, który kilka dni temu wystąpił u Kuby Wojewódzkiego, podczas weekendu zagra dwa koncerty w Sanoku.

Zespół czerpie z tradycji singer-songwritingu, budujące swoje kompozycje wokół osi: gitara (przede wszystkim akustyczna), melodia, głos. 13 czerwca ukazał się ich debiutancki album „No Plain Shortcuts” pod patronatem radiowej Trójki. Wydawcą jest Agencja Fonograficzna Polskiego Radia.

Na swoim koncie mają m. in. występ na festiwalu Open’er, wyróżnienie na Festiwalu GRAMY 2010 w Szczecinie, liczne koncerty w tym m.in. w studiu im. Agnieszki Osieckiej w Warszawie, w Studiu S1 w Szczecinie i na antenie Eski Rock, a także wiele wyróżnień. Piotr Metz – redaktor naczelny magazynu „Machina” przyznał nam Trójkowy Znak Jakości oraz nadał miano Osobistego Odkrycia 2010 roku.

W najbliższy weekend zespół będzie występował w Sanoku. Pierwszy koncert odbędzie się w sobotę o godz. 20 w Bazarze Sztuki (ul 2 Pułku Strzelców Podhalańskich 1), a drugi w niedzielę o godz. 19 w skansenie podczas „Święta Miodu”.
ac

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.