Koncerty

PIĄTEK – NIEDZIELA, 15 – 17 LIPCA
Dni gminy Cisna
WETLINA. Bar Ranczo zaprasza na trzy koncerty. 15 bm. wystąpi duet Michał&Grzesiek – czyli półfinaliści polskiej wersji “Must be the music”. Dzień później zagra Calciumfolii, prezentując poezję śpiewaną. Ostatniego dnia weekendu, w niedzielę zaprezentuję się Quadrant grając jazz, fusion i blues. Początek wszystkich koncertów zaplanowano o godz. 20.30. Wstęp jest wolny.

SOBOTA, 16 LIPCA
Maraton ostrego grania
RYMANÓW. O godz. 16.30 w parku koło kina Sokół wystąpi kabaret Promile Radości z Wary. Następnie zagrają zespoły: Absurd  (rock ), Masacra (melodic death metal), Introdukcja (rock alternatywny).

NIEDZIELA, 17 LIPCA
Lady Pank i Ewa Farna
WOLA CHORZELOWSKA (k. Mielca). Legendarny zespół Lady Pank i “świeża” gwiazda polskiego show biznesu Ewa Farna wystąpią o godz. 15 na placu przy Hotelu Rado. Bilety w cenie 25, 30 i 15 zł.

Blues na Rynku
KROSNO. O godz. 19 na Rynku wystąpi Euro Band Blues z Krosna, zaprezentuje się także Studio Piosenki G2 z Krosna. Wszystko w ramach Letnich Niedziel w Rynku.

Piosenka teatralna
RYMANÓW ZDRÓJ. Koncert z udziałem Teatru Piosenki Francuskiej w Krakowie odbędzie się o godz. 16 w amfiteatrze przy Zielonym Domku.

PONIEDZIAŁEK, 18 LIPCA
Zagra Michał Stańko
MIELEC. Światowej sławy jazzman, skrzypek i saksofonista Michał Urbaniak zagra o godz. 19.30 w Samorządowym Centrum Kultury. Na scenie towarzyszyć mu będą takie sławy jak: Frank Parker  – perkusji, Marcin Pospieszalski – gitara basowa, Artur “Boo-Boo” Twarowski – gitara, Paweł Tomaszewski – instrumenty klawiszowe, O.S.T.R. – rap i Tomasz Szachowski – słowo. Bilety w cenie 30 i 40 zł.

NIEDZIELA, 24 lipca
W blasku barkowej trąbki
KROSNO. 24 lipca o godz. 18 w kościele pod wezwaniem Najświętszego Serca Pana Jezusa w Krośnie Turaszówce odbędzie się koncert “W blasku barkowej trąbki” w ramach Letnich Koncertów Organowych.

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.