Konkurs „Rolniku spisz się sam!” Kolejni zwycięzcy otrzymają bony!

Nagrodami w konkursie są bony zakupowe Sodexo (4 nominały po 50 zł). Lista sklepów, w których można je realizowane, obejmuje kilkadziesiąt tysięcy miejsc w całym kraju! Są akceptowane przez hiper- i supermarkety, sklepy RTV i AGD, perfumerie, apteki, sklepy typu dom i ogród, salony jubilerskie, odzieżowe i sportowe, czy stacje benzynowe. Kuponami nie można płacić w sklepach online.

Szanowni Państwo, podajemy kolejne szczęśliwe numery gospodarstw, których właściciele wygrali bony zakupowe o wartości 200 zł. Ogromnie dziękujemy Państwu za udział w zabawie! W ciągu najbliższych 14 dni doręczymy nagrody w postaci bonów zakupowych.

We wtorek najszybsi okazali się właściciele gospodarstw o numerach:

001326583

002012341

002160672

000561359

001577882

Uwaga na błędy w formularzu!

Drodzy Czytelnicy, bardzo prosimy o staranne wpisywanie numerów gospodarstw. Niestety w wielu przypadkach okazały się błędne, a tym samym nie mogliśmy pozytywnie zweryfikować zgłoszeń.

Zwracamy również uwagę, że w naszym konkursie mogą wziąć udział wyłącznie rolnicy, którzy już spisali się w Powszechnym Spisie Rolnym przez Internet. Nie możemy zaakceptować zgłoszenia osób, które są w trakcie samospisu.

Jak wziąć udział w konkursie?

Przypominamy, że aby wziąć udział w konkursie „Rolniku Spisz się sam!”, należy spisać się w Powszechnym Spisie Rolnym na stronie: spisrolny.gov.pl, a następnie wejść na stronę: rolnikuspiszsiesam.pl, lub: supernowosci24.pl i wybierając artykuł o konkursie, wypełnić formularz konkursowy. Rejestracja zgłoszeń się jest możliwa od poniedziałku do piątku, w godz. od 6.00 do 23.59.59.

Sześć osób w danym dniu, które zarejestrują się jako pierwsze, w nagrodę otrzymają bony towarowe o wartości 200 zł każdy. Zgłoszenie i wypełnienie formularza konkursowego przez daną osobę może się odbyć tylko raz (ponowne zgłoszenia będą automatycznie usuwane przez system weryfikacyjny). Każdy może wygrać wyłącznie raz.

Ponieważ rejestracja uczestników kończy się o północy, a więc po zamknięciu gazety, o wynikach konkursu z danego dnia będziemy Państwa informować: – na stronie internetowej dzieńźniej po godz. 12.00, a w wydaniu papierowym – dwa dni później (np. wyniki ze środy zostaną opublikowane w piątek). Zachęcamy więc do śledzenia strony supernowosci24.pl, a także zakupu dziennika „Super Nowości”.

Konkurs potrwa do 2 października.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o