Korek na Przemysłowej

Korek na ul. Przemysłowej tworzy się już od al. Batalionów Chłopskich. Fot. Paweł Bialic
Korek na ul. Przemysłowej tworzy się już od al. Batalionów Chłopskich. Fot. Paweł Bialic

RZESZÓW. Gigantyczne korki tworzące się na ul. Przemysłowej są efektem prowadzonych prac przy wymianie kanalizacji. – Utrudnienia potrwają jeszcze kilka dni – mówi kierownik budowy.

Remonty wykonywane są co prawda na niewielkim odcinku ul. Przemysłowej (na wysokości wyjazdu z popularnego dyskontu), ale skutecznie utrudniają ruch. Kierowcy mają do dyspozycji tylko jeden pas ruchu, więc ruch na ulicy odbywa się wahadłowo.

– Niedługo prace przeniesiemy na drugą stronę jedni. Będzie lepiej, bo kierowcy będą mogli poruszać się dwoma pasami – zapewnia kierownik budowy.

 

4
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
rz-suvnikaaqwerty Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
rz-suv
Gość
rz-suv

Gigantyczne korki na Przemysłowej są od wielku miesięcy i są wynikiem puszczenia ruchu tranzytowego z Barwinka w kierunku Krakowa i W-wy przez Przemysłową. Zatyka sie wyjazd w Batalionów i korki stoją nawet na 1 km. Powinno się z powrotem puścić ruch Podkarpacką bo po to się ją remontowało i usprawniło wyjazdy. Poza tym co kilka dni blokuje się Urząd Celny i TIRy nie mogą wjechac na plac manewrowy blokując skutecznie Przemysłową. Wygląda na to ze urzędnicy miejscy zapomnieli o tej części Rzeszowa. Cały ruch inwestycyjny poszedł na północ – nowy most na Lubelskiej, dublujący utostradę itp podczas gdy południowa część… Czytaj więcej »

nik
Gość
nik

jak dawno temu ulica była remontowana (myślę, że około 1 roku), i czy wtedy nie można było przekładać rur?, ale to nie za pieniądze urzędników więc co ich to obchodzi.

aa
Gość
aa

i skonczyli, ale asfalt wylali 3cm ponizej posiomy pozostawiajac ostre krawedzie w celu wyprofilowania felg odpowiednio…… a zaraz po ulewie znak „zakaz wiazdu” oswietlili dwiema lampami naftowymi…. tylko pogratulowac…..

qwerty
Gość
qwerty

Korki na ulicy Przemysłowej są też bez prac wymiany kanalizacji.