Korwin-Mikke bojkotował buspasy. FILM

Fot. Wojciech Preisner

RZESZÓW. Stop „buc-pasom” –  z taką naklejką na samochodzie przejażdżkę po buspasie na ulicy Sikorskiego odbył dziś przed 13 Janusz Korwin-Mikke, prezes Nowej Prawicy oraz Ireneusz Dzieszko z Prawicy Podkarpackiej.

Na znak protestu przeciw pomysłom ratusza na ograniczenie ruchu samochodów osobowych w mieście obydwaj przejechali buspasem w sposób niezgodny z oznakowaniem. Buspasem mogą się poruszać samochody osobowe z kierowcą i dwoma pasażerami(1+2), tymczasem Korwin-Mikke i Dzieszko jechali osobówką we dwóch. Policja podobno była poinformowana o całej akcji jednak nie zareagowała.

ArtG


0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
17 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Info
Info
9 lat temu

~bolek: @Internauci Polscy ^ W ACTA wcale nie chodzi o internet, a o licencje i patenty na żywność (rośliny GMO i zwierzęta hodowlane) i inne ważne produkty i technologie. Czy wiecie, że Amerykanie opatentowali trzy genotypy świni domowej? To niestety nie żart !!!! Będzie ktoś chciał hodować trzodę chlewną – będzie płacił Amerykanom ! Podobnie jest z roślinami GMO. Ziarno z plonów roślin GMO nie będzie kiełkowało, można go zasiac tylko raz, a materiał siewny trzeba będzie kupować np. w f.”Monsanto”. Wszystkie patenty, licencje i koncesje są w rękach Amerykanów ! W sklepach znikną zamienniki części zamiennych do samochodów –… Czytaj więcej »

Grzegorz
Grzegorz
9 lat temu

Bardzo dobrze. Tak trzymać Panie Januszu!
Zapraszam do Kielc. U nas tak samo durnota na stanowiskach
i prześcigają się w coraz to „madrzejszych” i „lepszych” pomysłach dla narodu.
Bo boi się, że jak nic nie wymyśli, to go wywalą ze stołka.
Więc działają najczęściej pod przykrywką bezpieczeństwa.
Pozdr.!

Mateusz
Mateusz
9 lat temu

Narodowy Test Inteligencji 2012,
średnie IQ elektoratów:

KNP – 100,2
PO – 97,5
PiS – 95,2
RPP – 93,0
SLD – 92,4
PSL – 90,1
Samoobrona – 88,3

Test przeprowadzono na reprezentatywnej próbie 172 450 Polaków.

Mariusz
Mariusz
9 lat temu

Bradzo JKM ! Precz z bus pasami. Dajcie żyć kierowcom, a nie na każdym kroku ich gnoicie wy świnie przy korycie.

markoh
markoh
9 lat temu

JKM celnie pokazuje idotyczne przepisy. Tak trzymac!

Michal
Michal
9 lat temu

We Wrocławiu to samo, z tym, że preferencje głównie mają pojazdy z poprzedniej epoki czyli tramwaje. Najbardziej nie praktyczny i drogi w utrzymaniu środek transportu. Już nawet nie wspomnę jakie problemy natury projektowej rodzi infrastruktura tramwajowa. Aktualnie magistrat stara się udowodnić, że samochodami jeździ się wolniej niż tramwajami … jak tego dokonuje – wyłączając pasy ruchu dla samochodów i przydzielając je na wyłączność pojazdom szynowym. To, że setki aut stoją w korku, a raz na 7-10min przejedzie jeden tramwaj to już nikogo nie interesuje. Ostatnio miasto wpadło na pomysł, żeby skrócić cykle zielone dla samochodów …bo ponoć ruch w mieście… Czytaj więcej »

Romek
Romek
9 lat temu

Buspasy są naprawdę absurdalne!

antares
antares
9 lat temu

Do pp. „mistrza” i „wieśka” – to że obaj panowie nie rozumiecie kilku doskonale argumentowanych prostych stwierdzeń świadczy jedynie o ograniczoności panów umysłów. W szpitalu dla obłąkanych jego pensjonariusze są święcie przekonani iż leczyć należy personel. Panowie leczą w Kulparkowie czy w Kobierzynie?

Andrzej
Andrzej
9 lat temu

JKM krytykuje i słusznie, wszystko co szkodzi obywatelowi, nie tylko buspasy.. w końcu to oni marnują nasze wysiłki i pieniądze, a on próbuje i słusznie, z okradaniem nas walczyć..

wiesiek
wiesiek
9 lat temu

Czy JKM kiedykolwiek zrobił powiedział coś mądrego? Tow. z Rzeszowa z jego listy w wyborach. Ideologię porzucił a mnie uświadamiał na temat wyższości ustroju komunistycznego nad kapitalistycznym.Nie podążam za przemianą kiedy ideolog był prawdziwy?

czesiek
czesiek
9 lat temu
Reply to  wiesiek

On na ogół mówi mądre rzeczy i nie ma problemu z dotarciem do jego wypowiedzi (najbardziej popularny blog w kraju). Może po prostu nie rozumiesz?

kiosek
kiosek
9 lat temu
Reply to  wiesiek

To chyba nie znasz historii. On byl wspoltworca uchwaly lustracyjnej ktora jesli weszla by w zycie mielibysmy o 90% mniej balaganu niz jest i kupa komuchow bylaby ujawniona na najrozniejszych stanowiskach a teraz siedza na cieplych posadkach i grabia nas z naszych pieniedzy smiejac sie z nas.

Natytroll
Natytroll
9 lat temu
Reply to  wiesiek

Trolle widzę wszędzie. „JKM zły, JKM durny, JKM nie mówi nic mądrego”. A wyjaśnić to już troll nie umie. No bo co troll jedynie potrafi? Trollować.

mistrz
mistrz
9 lat temu

kolejna durnota JKM ale dlaczego robi to ID ?

nemo
nemo
9 lat temu
Reply to  mistrz

Dlaczego „durnota”? Potrafisz cos wiecej?
Chyba, ze masz na mysli idee ‚bus-pasow’, bo faktycznie to idiotyzm w takich warunkach jakie sa w duzych miastach.

Rob
Rob
9 lat temu
Reply to  mistrz

Sam jesteś durnota ciemny komuchu. W czym durnota. Potrafisz rzucać epitetami nieuku? Rzuć konkretem. Czas to pieniądz głupcze.

jurek
jurek
9 lat temu

większość młodych i nie tylko uciekło z tego zagłębia biedy, a wy sie zajmujcie pasami. Tak najprościej.