Kostrzewa nie przyjdzie do Mielca

Damian Kostrzewa

SUPERLIGA. Stal Mielec dokończy bieżący sezon bez zmian w kadrze. Wczoraj upadł temat pozyskania z Vive Kielce Damiana Kostrzewę. Wcześniej ofertę beniaminka odrzucił Kamil Krieger.

Obaj zawodnicy są w szerokiej kadrze Vive Kielce. Kilka dni temu trener Bogdan Wenta zdecydował się wypożyczyć ich do innych klubów. W kolejce po nich ustawiła się Stal. – Bardziej zainteresowani i zdeterminowani byliśmy, by pozyskać Kostrzewę. Ten zawodnik był w orbicie naszych zainteresowań już od jakiegoś czasu. Ustaliliśmy już warunki jego wypożyczenia z Vive, a także wstępnie dogadaliśmy się z samym szczypiornistą. Do wtorku miał nam dać ostateczną odpowiedź. Rozmawiałem z nim przed chwilą i Damian zrezygnował z możliwości gry w naszej drużynie. Z tego co wiem, zdecydował się przyjąć ofertę MMTS Kwidzyn. Chyba zdecydowały względy rodzinne, bo chłopak pochodzi z Gdańska, skąd będzie miał znacznie bliżej do swojego nowego klubu. – przyznał prezes Stali Antoni Weryński.

Nasz rozmówca nie robił tragedii takiego obrotu sprawy. – Gdyby przyszedł Kostrzewa byłoby fajnie, nie będzie go, ale świat nam się nie zawali. Główny cel, jakim było utrzymanie, już w zasadzie zrealizowaliśmy. Nie wyobrażam sobie byśmy mieli nie zakwalifikować się do play-offów. Teraz możemy się postarać o kolejne niespodzianki i trochę pomieszać w czołówce. I bez Kostrzewy sobie damy z tym radę. Damianowi życzymy wszystkiego najlepszego. Zapewne zobaczymy go w Mielcu już niebawem, bo MMTS przyjedzie do nas za półtora tygodnia. – dodał działacz Stali.

p

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments