Kradł koledze klucze i… włamywał się do jego mieszkania

Fot. Archiwum

RZESZÓW. Łupem nastoletniego włamywacza padła konsola do gier o wartości 1000 złotych oraz pieniądze w kwocie około 200 złotych.

Do włamań doszło początkiem stycznia. Na podstawie zebranych informacji oraz ustaleń własnych policjanci ustalili ich sprawcę i sposób jego działania. Wstępnie ustalono, że za włamania odpowiedzialny jest 14-letni mieszkaniec Rzeszowa. Nastolatek wykorzystywał klucz do mieszkania pokrzywdzonego, który zabierał z jego kurtki zostawionej w szkolnej szatni. Pod nieobecność domowników wchodził do mieszkania skąd kradł rzeczy osobiste kolegi oraz drobne kwoty pieniędzy. Po włamaniu podrzucał klucz do kieszeni kurtki.

Początkowo poszkodowany trzynastolatek nie zorientował się, że jest okradany. Jego podejrzenia wzbudziło dopiero kilkukrotne zniknięcie drobnych kwot pieniędzy w czasie gdy w domu nie było nikogo. Ponadto zaniepokoiło go gdy kiedyś znalazł swój klucz leżący na podłodze w szatni.

pad/KMP

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
HAHA JP
HAHA JP
9 lat temu

co 1000 to ja moge kompa kupic lepszego o cb

Marcin
Marcin
9 lat temu

za 1000 zł kupiłem ps3 a za to co ty tu muwisz kupie sb takie 3 PSP

Piotrek
Piotrek
9 lat temu

Młody mógł się nie zorientować faktycznie. Myślał, że – jak to rodzice – schowali mu jego centrum rozrywki gdzieś do szafy po to żeby się zabrał za naukę, a przyjemności odłożył na bok. A rodzice znowu… nie interesowali się tym co syn w pokoju robi.
No i pewnej pięknej niedzieli wyszło na jaw co się w domciu wyrabia.

Swoją fajny kolega to musiał być. Kto wie u kogo jeszcze w mieszkaniu bywał?

Kox
Kox
9 lat temu

hahahah 1000Zł z to mam skuter a nie psp jak teraz i 2 lata temu chodziła po 500-650 hahha

Rod
Rod
9 lat temu
Reply to  Kox

A gdzie to pisze, że PSP?? Pisze że konsola !! A PS3 to 1000zł kosztuje. A swoją drogą jak można się nie zorientować, że konsola zginęła? Pewnie jak by zabrał telewizor to też by się nie zorientowali.