Kradł prąd

Fot. Archiwum

GORZYCE. 63-letni mężczyzna został zatrzymany na gorącym uczynku podczas kradzieży prądu ze słupa latarni ulicznej. Złodziej zaskoczony widokiem policjantów, nie zdążył odrzucić służących mu do kradzieży kabli.

Zdarzenie rozegrało się wczoraj na ulicy Żwirki i Wigury. Policjanci pełniący służbę na tym  terenie zostali powiadomieni o dziwnym zachowaniu mężczyzny, który stojąc przy jednej z lamp ulicznych otworzył jej skrzynkę i próbuje podpiąć jakieś kable.

Natychmiast udali się w tamten rejon. Będąc na miejscu zauważyli, jak mężczyzna przeciąga kabel podpięty do słupa w rejon pobliskich garaży. Sprawca został zatrzymany.

Grozi kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

pad/KMP

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
rzeszowiak
rzeszowiak
9 lat temu

On ten prad magazynowal do karnistrow i uzywal jako paliwo !

ROMAN
ROMAN
9 lat temu

nie stać go było legalnie to się podpinał – żył widocznie w takim dobrobycie że nie miał na czy zgotować ciepłej strawy- teraz będzie miał wikt/ opierunek/ służbę zdrowia/ ciepło/ czysto/ posiłki kaloryczne/ odpowiednią przestrzeń/ prasę/ telewizje/ wszystko zgodnie z wytycznymi i standardami unijnymi- czy tak nie powinni zrobić wszyscy ? którym w tym dobrobycie jest dobrze a chcieli by odrobinę lepiej ?