Krośnieński pedofil trafił za kraty!

Pedofil z Krosna Krzysztof S. (29 l.) dobrowolnie poddał się karze. Fot. Policja

KROSNO. Zboczeniec spędzi w więzieniu 3 lata.

29-letni Krzysztof S. – informatyk z Krosna – na popularnym portalu społecznościowym Nasza Klasa wyszukiwał niepełnoletnie dziewczyny do których rozsyłał e-maile z propozycjami czułych randek. Takie maile od “Pawła” mogły trafić nawet do 500 nastolatek w wieku od 12 do 15 lat!

Policjanci wpadli na trop zboczeńca na początku lutego br. W mieszkaniu Krzysztofa S. znaleźli i zabezpieczyli trzy komputery, twarde dyski, pendrive’y oraz blisko trzy tysiące płyt CD, na których znajdowały się zdjęcia zawierające treści pedofilskie. Co najmniej kilka tysięcy zdjęć to fotografie nagich dziewcząt, z którymi kontaktował się poprzez komunikatory. Nastolatki prawdopodobnie same wysyłały mu swoje zdjęcia.

Przez Internet umawiał się z małolatami na seks

W kręgu zainteresowań Krzysztofa S. znajdowały się nastolatki mieszkające na Podkarpaciu, a przede wszystkim w okolicach Krosna. Śledczy ustalili, że zboczeniec spotkał się z co najmniej dwiema dziewczynkami, które poznał przez Internet; mają 13 i 14 l. i mieszkają koło Krosna (z jedną umówił się w swym mieszkaniu, a z drugą w ustronnym miejscu). Najprawdopodobniej robił im także zdjęcia komórką.

Krzysztof S. został oskarżony o posiadanie treści pornograficznych z udziałem małoletnich w wielu poniżej 15 lat, tzw. grooming, czyli składanie propozycji seksualnych przez Internet dzieciom w wieku poniżej 15 lat oraz doprowadzenie małoletniej poniżej 15. roku życia do poddania się czynności seksualnej. Sam zaproponował dla siebie karę 3 lat pozbawienia wolności. Kara ta została zaakceptowana przez prokuratora.

Wioletta Zuzak

do “Krośnieński pedofil trafił za kraty!”

  1. tomek

    TYLKO ŻE NIE POWIEDZIELI ŻE 99,9% ZABEZPIECZONYCH PŁYT TO NIE MIAŁO NIC WSPULNEGO Z PEDOFILIĄ BO TO ZWYKŁE PIRACKIE FILMY I GRY Z NETA BYŁY NIC WIECEJ A ZDIĘCIA TO MIAŁ TYLKO OD DWUCH NAPALONYCH MAŁOLATEK KTURYCH SIE MATKI DOWIEDZIAŁY I TO NAGŁOŚNIŁY WIELKA SENSACJA SIE ZROBIŁA ALE MEDIA NIGDY PRAWDY NIE POWIEDZĄ BO NIKT BY CZYTAĆ NIE CHCIAŁ TAK ŁATWIEJ CZŁOWIEKA ZNISZYĆ NO I SENSACJA JEST LEPSZA

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.