Krystyna Janda w grze komputerowej

Krystyna Janda

Równo 35 lat po swoim debiucie filmowym w „Człowieku z marmuru” Andrzeja Wajdy, Krystyna Janda debiutuje po raz drugi. Tym razem w filmowej grze Uncharted 3 – Oszustwo Drakea, w której wciela się w postać przywódczyni tajnej organizacji.

- Jest to moje pierwsze doświadczenie w dubbingu postaci z gry. Zdecydowałam się wziąć udział w tym projekcie z czystej ciekawości i muszę przyznać, że stało się to dla mnie nie lada wyzwaniem. Okazało się, bowiem, że nie mogę operować pewnymi środkami wyrazu, jakie stosuję, grając w filmie lub teatrze, a muszę niezwykle precyzyjnie i dosłownie oddać emocje, które odczuwa moja bohaterka w danej chwili – powiedziała Janda.

Aktorka użyczyła swojego głosu głównej postaci kobiecej – Katherine Marlowe. Jest ona przywódczynią tajemnej organizacji i głównym wrogiem Nathana Drake’a – bohatera kultowej już serii Uncharted. To kobieta o silnej osobowości.

- Z całą pewnością wcielenie się w postać złej i silnej jednocześnie Katherine Marlowe było dla mnie doświadczeniem ciekawym i jednocześnie odległym od tego, czym zajmuję się na co dzień – powiedziała Janda.

PAP, bez

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.