Ksiądz Roman J. skazany za molestowanie

Fot. Paweł Bialic

RZESZÓW. Sąd Okręgowy w Rzeszowie skazał księdza Romana J. na 2 lata i 6 miesięcy bezwzględnego więzienia oraz zakaz wykonywania zawodu nauczyciela na okres 4 lat.

Wyrok jest nieprawomocny. Proces księdza J. Trwał 6 miesięcy.

pad

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
babcia zosia
babcia zosia
9 lat temu

po 2,5 roku ciupy z tego artykułu to jelito będzie miał jak cholewa od gumofilca i już pampersy trzeba będzie zakładać bo kartofelki wylecą

Łukasz
Łukasz
9 lat temu

Ja tam mam nadzieję, że współwięźniowie się o niego zatroszczą :)

nollet
nollet
9 lat temu

Ten wyrok brzmi jak nagana! Dziwi, że nie zasądzono od ofiar grzywny na rzecz pedofila i towarzysz pedofilii Jozefa Michalika znanego obrońcę pedofila z Tylawy. Nie umiem zrozumieć postów poddających w wątpliwość winę tego zbrodniarza! Albo ci ludzie to pedofile tacy sami jak ten klecha, albo to kumple pedofila w koloratkach. Pedofil przyznał się do winy, nie wierzę by był poddany torturom i przyznał się do czynów niepopełnionych. Więc wykluczam bicie tego zboczeńca. Przyznał się bo załamał się pod nawałem przedstawionych dowodów. Po konsultacji z adwokatem Bentkowskim odwołał swoje zeznania, nie można mieć wątpliwości, ze tak mu doradził adwokat, który… Czytaj więcej »

olek
olek
9 lat temu

A obciać mu i tyle. hehe

Oburzony
Oburzony
9 lat temu
Reply to  olek

Sam sobie obetnij. Nie znasz tematu to się nie wypowiadaj. Akurat znam bardzo dobrze ową dziewczynę która oskarżyła księdza Romana o molestowanie i obcowanie płciowe. Dwie pozostałe wycofały zarzuty,bo uświadomiły sobie,że nie powinny kłamać.A ta która oskarżyła księdza Romana i obcowanie plciowe ,j est to zwykła szmata,żeby nie powiedzieć inaczej, która chciała jedynie zaistnieć i obarczyć niewinnego księdza zarzutami które nijak mają się do rzeczywistości. A to,że sąd zbadał tą sprawę tak jak zbadał,czyli tak naprawdę tylko jednostronnie to inna kwestia. Każdy kto zna sytuację lepiej i znał księdza Romana osobiście wie,że jest niewinny. Ale cóż…taki mamy dziś w Polsce… Czytaj więcej »