Ksiądz śmiertelnie potrącił staruszkę

To tym samochodem kierował 36-letni ksiądz z powiatu leskiego. Fot. KPP Przeworsk

ZARZECZE. W poniedziałek około godz. 16.30 w Zarzeczu kierujący oplem corsą 36-letni mieszkaniec powiatu leskiego potrącił znajdującą się na jezdni 78-letnią pieszą.

Ranna w zdarzeniu piesza zmarła podczas reanimacji.

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że kierowcą był ksiądz.

Funkcjonariusze wykonali trzy pomiary stanu trzeźwości 36-letniego kierowcy i żaden nie ujawnił alkoholu w wydychanym przez niego powietrzu.

Z naszych informacji wynika, że duchowny jechał prawidłowo. Staruszka szła poboczem drogi, było już ciemno, a kobieta miała na sobie ciemny ubiór, dlatego prawdopodobnie kierowca jej nie widział. Dostała uderzenie prawym bokiem samochodu i nie miała szans na przeżycie.

Dokładne okoliczności wypadku badają policjanci pod nadzorem prokuratury.

ga

do “Ksiądz śmiertelnie potrącił staruszkę”

 1. digit37

  A to co , czy ten świętoje***y to jest ponad prawem ?
  Powinien tak jak każdy uczestnik ruchu drogowego uważać , a nie liczyć na wstawiennictwo szefa w niebiosach że go ochroni przed wypadkiem ! ! !

 2. Borjan

  „…Z naszych informacji wynika, że duchowny jechał prawidłowo. Staruszka szła poboczem drogi, było już ciemno, a kobieta miała na sobie ciemny ubiór, dlatego prawdopodobnie kierowca jej nie widział…” -a którędy miała iść ??? rowem ???.Skoro więc ją potrącił to jednak nie jechał prawidłowo ,bo wystarczyła chwila nieuwagi ,zagapienie się i kobieta nie żyje …

  • jk

   Lewą stroną i najlepiej aby posiadała latarke,lub odblask,albo jasny strój. Nietety piesi chodzą ubrani na ciemno,często niewłaściwą stroną,dlatego nawet nie wiedzą kiedy ktoś może na nich najechać.Dużo jezdżę i wiem,że pieszy ubrany na ciemno,jeszcze,gdy pada nawet mały deszcz i z przeciwka nadjeżdza pojazd jest prawie niewidoczny.

 3. kierowca chlodni

  Moj kolega z PKS towarowego za nieumyslne spowodowanie smierci dziecka ktore wbieglo na droge zza samochodu dostal kare 5 lat. Predkosc byla znikoma i ustalono ze mial okolo 40 km/h. Kierowca byl trzezwy. Odsiedzial do ostaniego dnia.
  Taka kare przewiduje Kodeks Karny w Polsce.

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.