Kto grozi wicedyrektorowi WUP?

Sprawa została już zgłoszona na policję, a poszkodowany złożył wniosek o ściganie sprawców. Fot. Bogdan Myśliwiec

TARNOBRZEG. Cztery przebite opony w samochodzie Tadeusza Gospodarczyka, wicedyrektora WUP w Rzeszowie.

Przypadek, czy ostrzeżenie? Kilka dni temu w samochodzie należącym do Tadeusza Gospodarczyka, tarnobrzeskiego radnego z ramienia PSL oraz wicedyrektora Wojewódzkiego Urzędu Pracy ktoś przebił opony. Wszystkie cztery. Po dwie dziury w każdej.

– Nigdy nie przypuszczałem, że coś takiego mnie spotka, że coś takiego w ogóle może spotkać kogoś w Tarnobrzegu. Niestety brutalność w życiu publicznym dotarła i do naszego miasta – napisał na swojej stronie internetowej radny.

Radnemu ktoś przebił opony w samochodzie. Wszystkie cztery.

– Do zdarzenia doszło w minioną środę w Tarnobrzegu – mówi wicedyrektor WUP. – Opony zostały uszkodzone  w sposób niezwykle fachowy, tak, aby od razu nie było widać śladów i jeszcze przez jakiś czas samochód nadawał się do jazdy. Każde koło nakłute było w dwóch miejscach, na “szóstej” i na “12”.

Tadeusz Gospodarczyk nie rzuca oskarżeniami, bo nie złapał nikogo za rękę. Zastanawia się jednak, czy zdarzenie to może mieć związek z jego krytyką i negatywną oceną tego, co dzieje się w mieście?

– Nie wiem i chyba wolę nie wiedzieć. Nie chciałbym żeby tak było, bo oznaczałoby to, że za odmienne zdanie grozi w naszym mieście ślepa przemoc, a to już nie  “Białoruś”, tylko coś o wiele gorszego. Spirala nienawiści i ataków personalnych względem mojej osoby zdecydowanie rośnie. Retoryka jakiej dziś się w mieście  używa, może ośmielać i stwarzać pozory przyzwolenia dla różnych nieodpowiedzialnych osób – przyznaje Gospodarczyk. – Nie chcę robić z tej sprawy afery, ale trudno mi obejść obok tego zdarzenia obojętnie, bo prócz tego, że codziennie dojeżdżam tym samochodem do pracy do Rzeszowa to często także wożę nim swoją rodzinę.

Małgorzata Rokoszewska

2
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
KleksAmbroży Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Ambroży
Gość
Ambroży

Od nie dawna pracują tam młode osoby za wszelka cenę chcące awansu po wcześniejszej klapie wyborczej do parlamentu- to nie dziwota ,że mogą przebić nawet opony?.

Kleks
Gość
Kleks

Zgadza sie Ambroży