Kto wygra: burmistrz czy przedsiębiorca?

- W kontekście powyższych argumentów sądu należy zadać burmistrzowi pytanie, dlaczego przez swoje bezprawne działania naraża lokalnego przedsiębiorcę na utrudnienia w prowadzeniu działalności i poważne koszty prawne? – mówi Janusz Bożek, przedsiębiorca.

JEDLICZE. Batalia przedsiębiorcy o usunięcie znaku postawionego przez burmistrza.

Sąd Rejonowy w Krośnie Wydział I Cywilny nakazał pozwanej gminie Jedlicze usunięcie znaku drogowego B-18 zakazującego przejazdu pojazdów o masie całkowitej powyżej 3,5 tony, postawionego na drodze dojazdowej do sklepu będącego własnością Janusza Bożka. Jak ustaliliśmy, gmina przygotowuję apelację.

Przypomnijmy. Pan Janusz wraz ze swoją żoną prowadzi pawilon usługowo-handlowy w Jedliczu przy ulicy Rynek 7. –  Przez wiele lat sklep spożywczy funkcjonował pod szyldem „Groszek”, jednak nie przynosił oczekiwanych zysków, więc z czasem podjęliśmy decyzję o rozbudowie obiektu, w którym obok sklepu spożywczego aktualnie znajduje się  kwiaciarnia  i  sklep odzieżowy. Nowym najemcą powierzchni handlowej “spożywczaka” jest od 4 listopada 2010 roku firma “Tesco” – opowiada Janusz Bożek. – Niestety, na drodze dojazdowej do pawilonu 14 września 2010 roku burmistrz zdecydował o postawieniu znaku ograniczającego nośność pojazdów do 3,5 tony, a przez to ograniczona została możliwość dowożenia towarów dla firmy “Tesco” – mówi Bożek.

Więcej w Super Nowościach

Wioletta Zuzak

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Robert
Robert
9 lat temu

Myślę że za tym stoi biedronka

roman
roman
9 lat temu

kolejny raz widzimy jak władza ma w „poważaniu” obywatela- ona go poważa jak ma płacić podatki i iść do urny – potem władza jest wszystkim ” BOGIEM I CAREM” – ona wie wszystko najlepiej- ona decyduje o wszystkim -ona rządzi i wydaje polecenia i decyzje – maluczki obywatel ma tyle do gadania co pies z kulawą nogą – to po co jest taka władza – niech wydaje polecenia sobie – ciekawe co by było wtedy ?

leon
leon
9 lat temu

Sprawa podobna do problemów Państwa Czorniaków z Łańcuta.
Ludzie chcą inwestować a urzędnicy kładą im kłody pod nogi.

marta
marta
9 lat temu

złośliwość burmistrza to codzienność!!!!