Kultowa majówka

Wesołe miasteczko oblegane było nie tylko przez dzieci, ale i dorosłych, ci drudzy ekstremalne zabawy wybierali jednak już po zmroku

TARNOBRZEG. Tysiące widzów na koncertach uświetniających tegoroczne święto miasta.

Lemon, Kult i Kora przyciągnęły w miniony weekend na tarnobrzeskie błonia tysiące mieszkańców miasta i regionu. 420-lecie nadania Tarnobrzegowi praw miejskich było także okazją do zaproszenia na plenerową scenę zespołu Weekend.

Dni Tarnobrzega to nie tylko muzyka, ale mnóstwo innych atrakcji dla dzieci, młodzieży i dorosłych. W tegoroczne obchody władze miasta wpisały szereg atrakcji kulturalnych i sportowych. Rodzinne świętowanie psuła niestety pogoda. Ale podczas występu gwiazd niebo nad Tarnobrzegiem na szczęście przejaśniało się i tłumy miłośników plenerowych koncertów mogły dotrzeć na tereny zielone nad Wisłą. A tam działo się bardzo dużo, atrakcji nie brakowało ani dla dorosłych, ani dla dzieci.

Kazik Staszewski dał wspaniały, dwugodzinny koncert, podczas którego zagrał największe stare i nowe przeboje

Dla najmłodszych organizator przygotował scenę, na której w programach z okazji Dnia Mamy mogły zaprezentować się przedszkolaki, zaraz po ich występach mali i duzi mogli wziąć udział w rodzinnym pikniku na miasteczku rowerowym, a miłośnicy czworonogów w kolejnej edycji zabawy „Podaj łapę”, w której główną rolę odgrywały rasowe i nierasowe psiaki. Było także centrum multimedialne i stoisko Tarnobrzeskich Wodociągów, które przygotowało dla dzieci niespodzianki i eksperymenty z wodą.

Najwięcej uwagi przyciągnęły jednak gwiazdy tegorocznych Dni Tarnobrzega. Na występie Kultu bawiło się kilka pokoleń tarnobrzeżan, podobnie jak na występ Kory przyszli ci, którzy pamiętają jej największe przeboje sprzed lat i ci, którzy odkryli te artystkę dopiero za sprawą jej występów w telewizyjnym muzycznym show. Podsumowując, nad Wisłą było nie tylko głośno, ale i bezpiecznie.

mrok

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o