Kuszą Ojca Mateusza

TARNOBRZEG. Władze Tarnobrzega prowadzą rozmowy z producentami serialu o detektywie w sutannie, bo chcą namówić ich do przeniesienia akcji serialu na Podkarpacie!

Ojciec Mateusz, serialowy ksiądz pracujący w jednej z sandomierskiej parafii może już wkrótce zacznie rozwiązywać kryminalne zagadki w Tarnobrzegu. Władze miasta zabiegają o zainteresowanie miastem producentów serialu i skłonne są wydać na ten cel niebagatelne pieniądze.

Ekipa serialu “Ojciec Mateusz” kręci w Sandomierzu już kilka lat. Dzięki produkcji piękne, choć mało rozreklamowane królewskie miasto zyskało sławę, o jakiej mogło tylko pomarzyć. Siłę serialu po zaledwie dwóch sezonach dostrzegły także władze województwa świętokrzyskiego, które aby zatrzymać serial u siebie oraz, by pojawiły się w nim kolejne warte uwagi miejsca wydały okrągłe 2 mln zł. Regionalna Organizacja Turystyczna i Marszałek Województwa Świętokrzyskiego wynegocjowały za tę kwotę zmianę czołówki, w której znalazły się miejscowości, do których przeniosła się akcja filmu.

Więcej w Super Nowościach.

Małgorzata Rokoszewska

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments