Łącznik miasta z autostradą… zapada się

Odcinek od granicy Rzeszowa do ronda Kuronia jest już kilka miesięcy opóźniony. Fot. Wit Hadło

RZESZÓW. Kolejna awantura wokół odcinka autostradowej obwodnicy Rzeszowa budowanego przez ratusz.

Zaledwie tydzień temu pisaliśmy, ze budowa miejskiego łącznika z autostradą nie zakończy się jak deklaruje ratusz w maju ale dopiero na jesień. Okazuje się jednak, że i z tym terminem mogą być poważne problemy. Dlaczego? Okazuje się, że nasypy pod drogę zapadają się.

Podłoże nie zostało wzmocnione i cała konstrukcja drogi obniżyła się miejscami nawet na 1 metr.

Więcej w Super Nowościach

Artur Getler

do “Łącznik miasta z autostradą… zapada się”

 1. Józef

  Absurdalne przetargi i wybór księżycowych wykonawców musi przynosić wymierne skutki. Mam jedną uniwersalną propozycję : zamiast ogłaszać przetargi zlecić hurtowo wszystkie roboty, budowlane, kolejowe i drogowe np. firmie ” Skańska” . Są idealni ; oprócz adresu internetowego i kilkudziesięciu swoich ludzi zwanych kier. budów przyjmą wszystko do wykonania, byle tylko udarli na kasie , zaś kto te roboty wykona i za ile niech was głowa o to nie boli!.

 2. NR

  od kiedy PO trzyma kasę, inwestycje są opóźniane . W tym roku powinna już przecież startować budowa mostu przez Wisłok.

 3. rzeszowiak

  To jest jakaś porażka głupkowany łącznik budują pare lat i nie mogą go skończyć , amatorstwo i hołota wykopać na zbity ryj tą firmę .

 4. ROMAN

  bo takich mamy na predysponowanych taboretach fachowców- kumple/ kolesie/znajomi/ cwaniaczki/ po układach- znajomościach- polecani- popierani- mający haki na innych a inni na nich – a mieli iść w skarpetkach na białe niedżwiedzie a siedzą na stołkach i robią za naszą kasę burdel a nie robotę – gdzie jest pluton egzekucyjny – gdzie jest Dzierżyński – kiedy to dziadostwo zaczną gonić gdzie raki zimują ? CHYBA ŻE TAK MIELI ROBIĆ ABY ODEBRAĆ PREMIĘ ZA NIERÓBSTWO I DZIADOSTWO ZA MARNOWANIE NASZEJ KASY

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.