„Lato z Radiem” zakotwiczy w Tarnobrzegu

Ubiegłoroczna impreza przyciągnęła na tarnobrzeski półwysep kilka tysięcy osób. Fot. Bogdan Myśliwiec

TARNOBRZEG. Koncerty gwiazd i wielkie gotowanie popularnej „pomidorówki” na jubileusz miasta.

21 lipca na półwyspie przy Jeziorze Tarnobrzeskim znów pojawi się ekipa „Lata z Radiem”. Tarnobrzeg znalazł się na letniej trasie koncertowej gwiazd związanych z Polskim Radiem po raz drugi.

- Co roku wiele miast Polski stara się o to, aby to właśnie u nich zagościła ta impreza. Jednak organizatorom trasy tak spodobało się w ubiegłym roku nasze Jezioro Tarnobrzeskie, że i w tym roku wybrali Tarnobrzeg na jeden z przystanków „Lata z Radiem” – mówi prezydent Tarnobrzega, Norbert Mastalerz.

„Lato z Radiem” to wspólna zabawa od rana do nocy. W niedzielę, 21 lipca, już od godzin porannych na Placu Bartosza Głowackiego będzie można podglądnąć plenerowe studio Programu 1 Polskiego Radia, które poprowadzą m. in. Roman Czejarek i Bogdan Sawicki. Będzie też coś dla miłośników zupy pomidorowej. Z okazji 420-lecia nadania praw miejskich Tarnobrzegowi zaplanowano wielkie gotowanie popularnej „pomidorówki”. Organizatorzy zamierzają tak połączyć proporcje składników jedne z ulubionych polskich zup, aby wyszło jej dokładnie 420 litrów.

Później zabawa przeniesie się na półwysep nad Jeziorem Tarnobrzeskim. Tam na publiczność będzie czekało mnóstwo atrakcji i muzyczne gwiazdy. Nie zabraknie także konkursów i nagród. Na scenie pojawi się popularna grupa, zwycięzca pierwszej edycji programu „Must Be The Music” – Enej i królowa polskiej sceny muzycznej – Maryla Rodowicz. Wystąpi także grupa Hamak Band, która również występowała w „Must Be The Music”.

Małgorzata Rokoszewska

do “„Lato z Radiem” zakotwiczy w Tarnobrzegu”

  1. Barbara

    O 20:00 wjechałam na Wisłostradę, jadąc od strony Mielca i do „palm” jechałam ponad godzinę. Sądzę, że organizator imprezy „Lato z radiem” powinien mieć chociaż odrobinę wyobraźni i zapewnić parkingi a przynajmniej organizację ruchu. Samochody stały w przeróżnych ustawieniach na poboczach i dzielącym pasie zieleni na całej długości dwupasmówki. Zastawiony był również wał nad Wisła. Ciekawa jestem ile będzie stłuczek jak towarzystwo , późną porą, zechce wracać do domu… Brawo dla Organizatora imprezy!!!
    [IMG]http://imageshack.us/a/img703/6948/dyu8.jpg[/IMG]
    [IMG]http://imageshack.us/a/img545/7359/eoct.jpg[/IMG]

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.