Le Moor ostro o służbie policyjnej

Kadr z klipu „Niebieski”. Fot. Autor
Kadr z klipu „Niebieski”. Fot. Autor

KOLBUSZOWA. Niebieski – to tytuł klipu promującego nową płytę kolbuszowskiego zespołu rockowego Le Moor zatytułowaną „Komunikat”.

Utwór zupełnie odbiega od dotychczasowej stylistyki lemurowców. Mamy tu ciężki groove, mocno przesterowaną gitarę i ekspresyjny wokal. „Niebieski” to przerysowany obraz działalności służb policyjnych.

– Kiedyś na koncercie skradziono nam aparat – wspomina Dorian Pik (27 l.), lider i wokalista Le Moor. – Znaleźliśmy go na Allegro, a policji wskazaliśmy nawet sprawcę. Na posesję podejrzanego policja wjechała oznakowanym samochodem. Nikt nie otworzył drzwi. Przy następnej próbie gospodarz już wpuścił policjantów do domu, dokonali przeszukania i nie znaleźli niczego. Aparat migiem zniknął z Allegro, a policja umorzyła śledztwo.

– My nie daliśmy za wygraną i… znaleźliśmy skradziony przedmiot w przemyskim lombardzie. Nasz trop się potwierdził, ta sama osoba oddała aparat do lombardu. Złodziej skazany został za paserstwo, bo nijak nie udało mu się udowodnić kradzieży, mimo że na karcie pamięci znajdowały się zdjęcia wykonane jeszcze w dniu naszego koncertu, zaraz po naszym zgłoszeniu. Po prostu wkurza mnie to, że w tym kraju służby policyjne polepszają swoje statystyki na ściganiu rowerzystów. Złodzieje mają luz – dodaje lider Le Moor.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Piękna27
Piękna27
7 lat temu

całkiem spoko kawałek