Legalne zakłady bukmacherskie w Polsce – ranking

Fot. Mat. prasowe

Legalnych operatorów, którzy świadczą w Polsce zakłady wzajemne, możemy znaleźć w sieci naprawdę dużo. Każdy z bukmacherów ma swoje promocje, bonusy bukmacherskie i inne sposoby na przyciągnięcie graczy. Ponieważ wybór mamy naprawdę spory, warto przed założeniem konta zapoznać się z opiniami innych użytkowników wybranej przez nas platformy.

Etoto – nawet 540 zł na start
Bukmacher ten, podobnie jak konkurencyjne portale, oferuje atrakcyjny bonus dla świeżo zarejestrowanych użytkowników. Dzięki opcji KasoZwrot możemy obstawić jeden zakład na kwotę 100 zł, a gdy obstawimy zły wynik, operator zwróci nam tę kwotę. Z oferty możemy skorzystać w przypadku zakładów dla dyscyplin 1X2, czyli takich, w których istnieją trzy możliwości rozstrzygnięcia. Poza bonusem na dobry początek Etoto opinie może pochwalić się bardzo krótkim czasem oczekiwania na czat online.

ForBet, czyli wybierz sobie promocję
Operator w ramach bonusu powitalnego oferuje podwojenie pierwszej wpłaty. Możemy skorzystać z dwóch ścieżek odbioru bonusu: podwojenie pierwszej wpłaty maksymalnie o 400 zł, a następnie 75% do drugiego i 50% do trzeciego zasilenia konta lub podwojenie tylko pierwszej wpłaty, ale o kwotę maksymalnie 600 zł. ForBet opinie cieszy się uznaniem wśród użytkowników również ze względu na bogatą ofertę dyscyplin oraz różnorodność opcji, jak dostępność e-sportów, zakłady na żywo czy betmarket, gdzie możemy podglądać i kopiować kupony innych graczy.

LvBet da ci największy bonus na start
Wysokość premii może wynieść aż 1000 zł, a jest ona uzależniona głównie od naszych umiejętności. Po doładowaniu konta za 50zł i wyboru kuponu z mnożnikiem x100 możemy zyskać dodatkowy tysiąc przy okazji wygranej. Jeżeli jesteśmy przy okazji fanami któregoś z klubów piłkarskich, które bukmacher sponsoruje, możemy liczyć na dodatkowe promocje i atrakcje. Choć lvbet kod promocyjny opinie jest najmłodszym polskim operatorem, prezentuje naprawdę dużą ofertę dla graczy. Poza platformą internetową możemy również skorzystać z sieci punktów naziemnych tego bukmachera.

Zanim zdecydujemy się na obstawianie swoich zakładów na konkretnej platformie, warto porównać oferty i opinie na temat co najmniej dwóch-trzech z nich. Dzięki temu zyskamy szerszy pogląd na rynek operatorów zakładów wzajemnych w Polsce, a także będziemy mogli wybrać najatrakcyjniejszą propozycję dla naszych potrzeb. Opinii i recenzji warto szukać na stronach i portalach poświęconych zakładom, ale także warto zajrzeć na dedykowane grupy i profile prowadzone w mediach społecznościowych.

Artykuł partnera