Leila Lopes z Angoli została Miss Universe 2011

W poniedziałek w nocy w Sao Paulo w Brazylii wybrano najpiękniejszą kobietę świata. Tytuł Miss Universe 2011 powędrował do Leili Lopes z Angoli.

Uczestniczka z Angoli pokonała 88 rywalek, w tym naszą rodaczkę Rozalię Mancewicz. Podczas 60. finału tej imprezy koronę wręczyła jej zwyciężczyni z zeszłego roku, Meksykanka Jimena Navarrete.

Pierwszą wicemiss została Ukrainka Olesia Stefanko, drugą – Priscilla Machado z Brazylii. Kolejne dwie lokaty przypadły kolejno: Miss Filipin Shamcey Supsup i Miss Chin Lio Zilin.

Nowa Miss Universe bardzo zręcznie poradziła sobie z ostatnim pytaniem, które brzmiało: “Co zmieniłabyś w swoim ciele, gdyby miała taką możliwość?”. – Dzięki Bogu, jestem bardzo zadowolona z tego, jaką mnie stworzył Bóg, i nic bym nie zmieniła – odpowiedziała miss, po czym dodała: – Uważam się za kobietę obdarzoną wewnętrznym pięknem. Rodzina nauczyła mnie wielu cudownych zasad i zamierzam się nimi kierować przez resztę życia.

Kandydatka na Miss Universe musi spełnić kilka warunków, nim zacznie ubiegać się o tytuł najpiękniejszej: musi mieć co najmniej 18, lecz nie więcej niż 27 lat, być panną i nie mieć dzieci.

PAP, bez

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.