Lekcja o funduszach europejskich

Fot. Adam Cyło

PODKARPACIE. Pozostały jeszcze tylko niecałe dwa dni, podczas których nauczyciele szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z Polski Wschodniej mogą zgłosić się do udziału w konkursie, którego celem jest promowanie Funduszy Europejskich. Formularze zgłoszeniowe można przesyłać do dnia 30 czerwca.

„Lekcja o Funduszach Europejskich” to inicjatywa, dzięki której uczniowie z 5 województw Polski Wschodniej, w oparciu o niekonwencjonalną pomoc dydaktyczną w formie komiksu przygodowego, zdobędą wiedzę o tym jak środki z Programu Rozwój Polski Wschodniej wpływają na zmiany w ich regionie.

Ponadto każda z przeprowadzonych lekcji to także szansa na zdobycie atrakcyjnych nagród. Uczniowie mają szansę wygrać zestaw gadżetów promocyjnych, a nauczyciele, którzy prześlą formularz potwierdzający przeprowadzenie “Lekcji…”, wezmą udział w losowaniu wartościowych nagród – skórzanych teczek na laptopa czy zestawu tablic dydaktycznych.

Organizatorem konkursu jest Ministerstwo Rozwoju Regionalnego przy współpracy z rzeszowską Agencją Komunikacji Marketingowej Exacto Sp. z o. o. Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej www.polskawschodnia.gov.pl/lekcja

ac

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments