Lepsza firma w zasięgu ręki

PODKARPACIE. Już wkrótce pierwsza w województwie konferencja dotycząca innowacji marketingowych

Każdy chce, aby reklama jego firmy była skuteczna i przekładała się na rzeczywiste efekty. Praktyczne informacje w tym temacie będzie można uzyskać 16 lutego na konferencji z cyklu ,,Innowacje marketingowe – Jak pozyskać klientów z innych województw”. Organizatorem jest agencja interaktywna „Fabryka e-biznesu Sp. z o.o.”. Impreza jest darmowa, a ilość miejsc ograniczona.

Wymogiem dzisiejszych czasów jest zaistnienie w internecie. – Podkarpacie to region, gdzie wciąż jest bardzo dużo do zrobienia w tym zakresie – przekonuje Marcin Zaborowski, pracownik Działu Marketingu Alternatywnego Fabryki e-biznesu. – Przedsiębiorstwa powinny poznać możliwości jakie daje sieć globalna – GoogleAdWords, marketing alternatywny, reklama ambientowa, obecność w mediach społecznościowych (Facebook itp.), czy dbałość o pozytywny wizerunek firmy w Internecie – dodaje. Stare metody reklamy już się nie sprawdzają – ulotki wręcz irytują, a widok plakatów stał się obojętny. Aby działać, trzeba być widocznym – rynek należy do firm najaktywniejszych i nie dających łatwo wyrzucić się z obiegu.

Stąd też spotkanie kierowane jest w głównej mierze do kadry zarządzającej (marketing, właściciele) średnich i dużych firm Podkarpacia. Konferencji przyświeca idea wyrównywania szans podkarpackich przedsiębiorców z firmami innych województw.

W związku z ograniczoną liczbą miejsc konieczne jest wcześniejsze zgłoszenie swojego udziału – informacje na www.innowacjemarketingowe.pl.

pmal

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments