Linowy Park Przygody na wyciągnięcie ręki

KROSNO. W ramach przetargu ogłoszonego przez prezydenta miasta wyłoniono nowego dzierżawcę Linowego Parku Przygody w Krośnie, którym została firma „Linoskoczek”.

W sobotę (30 bm.) „Małpi gaj” zostanie wreszcie otwarty, a miłośnicy wysokiej adrenaliny będą mogli się powspinać, pokonując rozmaite przeszkody zawieszone między drzewami. Za korzystanie z linowych atrakcji trzeba będzie płacić.

–  Będziemy dzierżawić od miasta teren, prowadzić park, opiekować się infrastrukturą – informuje Paulina Bedrejczuk, właścicielka firmy „Linoskoczek”. – Park zostanie otwarty w sobotę (30 kwietnia) o godz. 10. W tym dniu będą obowiązywały promocje. Będą 25-procentowe upusty cenowe przy zakupie biletów na wszystkie trasy. Dodatkowo przy zakupie biletu na trasę dziecięcą każde z dzieci otrzyma karnet na watę cukrową lub popcorn (do wyboru) – tłumaczy. – Park będzie czynny codziennie od godz. 10 aż do zmroku. Na co dzień do dyspozycji korzystających z parku będzie od 2 do 3 instruktorów, a w weekendy od 3 do 4.

W skład LPP wchodzi 5 torów linowych obejmujących 49 przeszkód (mosty, kładki, belki, siatki, zjazdy) zawieszonych na różnych wysokościach (od 3 do 12 metrów) o różnym stopniu trudności. Łączna długość tras to 663 metry.

Wioletta Zuzak

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments