Logo z Bartoszem na dni Tarnobrzega

projekt, który zwyciężył w tegorocznej edycji konkursu na logo Dni Tarnobrzega.

TARNOBRZEG. Bartosz Głowacki w oryginalnym stroju przy zachodzącym nad Jeziorem Machowskim słońcu z odbiciem charakterystycznych dla Tarnobrzega budynków – to projekt, który zwyciężył w tegorocznej edycji konkursu na logo Dni Tarnobrzega. Autorem pracy jest tarnobrzeżanin Grzegorz Środa.

Tegoroczna edycja konkursu była już drugą zorganizowaną przez Prezydenta Miasta. W konkursie udział wzięło 43 autorów, którzy zgłosili ponad sto projektów. Prace nadsyłane były z całej Polski, między innymi z Krakowa, Warszawy, Oświęcimia, Rzeszowa, Stalowej Woli, Wrocławia czy nawet Gdańska.

Komisja konkursowa, której przewodniczył Prezydent Norbert Mastalerz, spośród zgłoszonych prac jednomyślnie postanowiła przyznać główną nagrodę projektowi przygotowanemu przez Pana Grzegorza Środę. – Mam nadzieję, że wybrany projekt spodoba się mieszkańcom i że będzie nam towarzyszył podczas tegorocznych dni miasta. Poziom zgłoszonych prac był bardzo różnorodny. Wybór chociaż jednogłośny, naprawdę nie był łatwy mówi Prezydent Mastalerz.

Komisja konkursowa postanowiła przyznać także dwa wyróżnienia, które otrzymują:

Justyna Janiewicz z Piaseczna i Marta Dziewic z Tarnobrzega.

mrok

do “Logo z Bartoszem na dni Tarnobrzega”

  1. Sędzia

    logo tradycyjnie jak co roku straszne, Komisja trzyma fason i uparcie nie odróżnia kolorowego obrazka od czystego znaku graficznego jakim jest logo, przykro…

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.