Lopez spotyka się z gwiazdorem Hollywood?

Jennifer Lopez najwyraźniej znalazła już pocieszenie po rozstaniu z mężem, Markiem Anthonym. Piosenkarka była w miniony weekend w Nowym Jorku na randce z gwiazdorem Hollywood, Bradleyem Cooperem.

42-letnia Lopez w lipcu ogłosiła separację z Anthonym po siedmiu latach małżeństwa. Para ma razem trzyletnie bliźnięta, Maksa i Emme. Teraz wygląda na to, że piosenkarka i aktorka jest gotowa na nowy związek. Gwiazda udała się w sobotę na romantyczną kolację do jednej z nowojorskich restauracji w towarzystwie znanego z filmu “Kac Vegas” Bradleya Coopera.

- To była najtrudniejsza decyzja, jaką musiałam kiedykolwiek podjąć. Bardzo zależało mi na tym, żeby nasza rodzina zdała egzamin. To było moje największe marzenie i ciężko nad tym pracowałam. Oboje pracowaliśmy. Czasem jednak po prostu nie wychodzi, to smutne… Ja jednak pozostaję wieczną optymistką, jeśli chodzi o miłość. Wierzę w miłość… To nadal moje największe marzenie – oznajmiła Lopez niedługo po rozstaniu z mężem. Gwiazda ma na swoim koncie już dwa nieudane małżeństwa: w latach 1997-1998 była żoną restauratora Ojani Noa, a od 2001 do 2003 roku tancerza Chrisa Judda.

36-letni Cooper był w przeszłości związany m.in. z Renee Zellwegger i Jennifer Aniston, a niedawno spekulowano na temat jego relacji ze znaną z serialu “Dr House” Olivią Wilde.

PAP, bez

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.