LOT pozwał Tadeusza Ferenca

Panie Prezydencie, czy nie wystarczyło przeprosić? Fot. Wit Hadło

RZESZÓW. Prezydent Tadeusz Ferenc miał przeprosić władze Polskich Linii Lotniczych LOT, za to że zarzucił im wykorzystywanie monopolistycznej pozycji i narzucanie wysokich cen biletów lotniczych. Ale tego nie zrobił i sprawa nabrała zupełnie innego charakteru.

Przypomnijmy, że pod koniec ubiegłego roku prezydent napisał list do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów z zażaleniem na, jego zdaniem, nieuczciwe ceny biletów na trasie Rzeszów-Warszawa dla mieszkańców Podkarpacia. Uważał, bowiem że bilety z Krakowa do Warszawy są tańsze o 300 zł. Chciał, żeby LOT obniżył i zaprzestał tej nieuczciwej konkurencji. List opublikowany został przez jedną z lokalnych gazet. Władze LOT dementowały te informacje, ale bezskutecznie.

Przeczytaj pełny tekst artykułu w papierowym wydaniu Super Nowości

ne

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
stefan
stefan
8 lat temu

Szanowna Redakcjo,mam prośbę abyście zainteresowali sie przerwa świąteczną lotniska w Jasionce naszej”dumy”,”okna na świat” . od 24 grudnia lotnisko „stoi”. Człowiek nie może nigdzie polecieć,nie do pomyślenia w żadnym innym szanującym się lotnisku w Europie.Chciałem wylecieć ze „stolicy innowacji” 24 grudnia ale gdzie tam hehe, przerwa. To może policja,kierowcy mpk,szpitale tez niech :stoją”!