Łowili ryby w miejscu, gdzie jest to zabronione

Fot. Archiwum

PRZEMYŚL. Trzech mieszkańców Przemyśla wkrótce odpowie za nielegalny połów ryb.

Mężczyźni wyposażeni w wędki zostali zauważeni przez funkcjonariuszy Państwowej Straży Rybackiej w miejscowości Prałkowce, gdzie ustanowiony jest obręb ochronny na rzece San. Okolice znajdującego się tam progu spiętrzającego wodę są miejscem, które nie tylko upodobały sobie ryby, ale także polujący na nie kłusownicy.

W trakcie wykonywanych czynności na brzegu odnaleziono złowione już ryby, które ponownie wypuszczono do rzeki. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty popełnienia przestępstwa. Jak ustalono, jeden z nich odpowiadał wcześniej za podobny czyn.

Za połów ryb w obrębie ochronnym grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Ksz/KMP

do “Łowili ryby w miejscu, gdzie jest to zabronione”

 1. mat

  kolejny sukces służby mudurowej – wcześniej złapali mietka jak pił piwo w parku, później witka jak poszedł za potrzebą, następnie amatora ornitologa który zakłócał lęgi brzęczyszkowi plamistemu. A spróbujcie coś załatwić poważnego jak trzeba to papierologia taka że czlowieka szlak trafia.

  No i oczywiście mam nadzieję, że za ten nielegany połów tych panów wyślą na 2 letnie wczasy do pensjonatu przy ul. Załęskiej w Rzeszowie. Prawo musi być przestrzegane! Cwaniacy zakładają amber goldy zgodnie z prawem.

 2. maciek

  i wyposazeni w wedki jakby conajmniej to kalachy byly gangsterzy jacys z wedkami hahaha polska zacofany prostacki zzaklamany katolicki kraj naprawde czytajac niektore artkuly to az sie wierzyc niechce ze takie rzeczy sie tu dzieja jak zwykle politycy grube ryby ksieza biskupi walki kreca i to potezne a takie male ludki z wedkami przstepcami zostaja za jakies karasie

 3. maciek

  masakra dobrze ze nie dozywocie albo kara smierci smiech na sali mogli amber gold otworzyc czy cos i kase robic a oni tylko ryby chcieli polowic polska wtf ?!!!!!!!!! oni popelnili przestepstwo kurw… co za kraj pojeb….

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.