Łóżko na pilota i leczące skarpety

ŁÓDŹ. Na 19. Międzynarodowych Targach Sprzętu Rehabilitacyjnego „Rehabilitacja” pojawiły się istne “perełki”.

Zdaniem organizatorów imprezy, hitem wystawy jest sterowane pilotem łóżko, które ułatwia łagodne i płynne zmienianie pozycji oraz dostosowywanie jej do potrzeb chorego. Dodatkowo łóżko wyposażone jest w blat, który może służyć jako stół. Zwiedzający zobaczą też m.in. urządzenie medyczne opracowane przez NASA, które leczy ból przy pomocy światła. Może być używane przez kobiety w ciąży i chorych na nowotwory. Ciekawym eksponatem jest też krzesło biurowe z rozbudowanym system podparć.

Ich regulacja pozwala na dopasowanie go do indywidualnych potrzeb. Krzesło to może być stosowane zarówno do profilaktyki jak i rehabilitacji już istniejących wad postawy. Wśród wystawców pojawili się również producenci obuwia i skarpet wspomagających proces gojenia ran, łagodzących przebieg wielu chorób, m.in. cukrzycy, niewydolności tętniczej i żylnej nóg, otyłości.
am

do “Łóżko na pilota i leczące skarpety”

  1. emigrant

    Te perelki to jest podstawowe wyposazenie publicznych szpitali na zachodzie. Szpitale te sa dla ludzi niepracujacych i emerytow ktorych nie stac placic sobie prywatnego ubezpieczenia.

  2. ROGOL

    Takie luzko kupilem bratu niepelnosprawnemu juz 3 lata temu,

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.