Ludzie czują, że nadszedł czas na zmianę władz w Rzeszowie!

Jeśli chcesz w Rzeszowie zmian na lepsze, to przyłącz się do ludzi, którzy myślą tak jak Ty. Przypnij pomarańczową wstążkę do anteny samochodowej lub do kurtki czy marynarki. Pomarańczową wstążkę znajdziesz dzisiaj w gazecie. Pokażmy, że jest nas wielu!

RZESZÓW. Masz dość zakorkowanych ulic, braku parkingów, „kłód rzucanych ci pod nogi” przez urzędników i wysokich czynszów? Przyłącz się do ludzi, którzy chcą żyć o 100 procent lepiej

Pamiętasz, jak zmienił się Rzeszów w latach 2003 — 2006? Wiele ulic poszerzono i wyremontowano. Powstały też nowe ciągi komunikacyjne. Dzięki remontom kamienic na Starówce miasto wypiękniało. Tak rządził Rzeszowem Tadeusz Ferenc w czasie swojej pierwszej kadencji w elu prezydenta. To już jednak historia. Po wygraniu wyborów w 2006 r., Tadeusz Ferenc zmienił się nie do poznania. Nadeszła pora, by rozliczyć go z czteroletnich rządów, a władzę powierzyć nowym ludziom. Młodym i dynamicznym, ludziom, którzy tchną nowego ducha w rozwój miasta i sprawią, że Rzeszów będzie lepszy o 100 procent. Nadszedł czas na zmiany.

Przykłady na to, że w Rzeszowie dzieje się źle, widać na każdym kroku. Droga komunikacja miejska, niewyremontowane, mimo obietnic, główne ulice, ekrany akustyczne, które zamiast tłumić szum, spotęgowały hałas, i wszechobecne korki, to tylko wierzchołek lodowej góry niespełnionych obietnic i niegospodarności. Ludziom, którzy chcieliby coś zrobić dla miasta i społeczeństwa, rzucane są przysłowiowe kłody pod nogi, a ich inicjatywy się tłumi lub wręcz niweczy.

Ot, choćby Wojciech Jama, który dzięki swojej wieloletniej pasji stworzył unikalne w kraju Muzeum Dobranocek. Ostatnio zdecydowano, że jego zbiory zostaną przeniesione do zawilgoconych piwnic pod Teatrem Maska. Nie będzie tam warunków do właściwej ekspozycji zbiorów, a wszechobecna wilgoć w krótkim czasie zniszczy eksponaty i muzeum zniknie. Po co ma istnieć coś, co stworzył pasjonat, a nie biznesmen zaprzyjaźniony z prezydentem miasta?

Tak być nie musi! Rzeszowianie zasługują na lepsze życie, lepsze miasto i lepszego prezydenta.

Jeżeli chcesz zmian i radykalnej poprawy warunków życia, to przyłącz się do społecznego ruchu. Pokaż, że jesteś z tymi, którzy chcą w Rzeszowie żyć i mieszkać lepiej. Przypnij do samochodowej anteny lub do kurtki czy płaszcza pomarańczową wstążkę i pokaż, że jesteś z tymi, którzy chcą zmian. Takie wstążki dołączamy do dzisiejszego wydania Super Nowości. Pomarańczowy kolor na ulicach pokaże, jak wielu rzeszowian nie chce zmarnować kolejnych czterech lat i szans, które Rzeszów może wykorzystać.

Krzysztof Rokosz

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments