Magazyn i wózki

Trudno sobie obecnie wyobrazić jakąkolwiek większą firmę przeładunkową lub magazyn czegokolwiek bez sprawnych i wydajnych wózków widłowych. Praca bez nich trwałaby o wiele dłużej, a także byłaby o wiele cięższa. Dlatego też warto zainwestować w dobre produkty tego typu oraz utrzymywać je zawsze w dobrej kondycji technicznej, tak by nas nie zawiodły w momentach największego natłoku zadań do wykonania.

  1. Crown, Doosan, Combilift
  2. Specjalistyczny sprzęt – łatwa eksploatacja
  3. Nie kupuj – wynajmij!

Crown, Doosan, Combilift

W poszukiwaniu wózków różnych typów warto zagłębić się w internet. Znajdziemy tutaj wiele różnorodnych propozycji, z których warto zwrócić uwagę na stronę: https://wdx.pl/wozki-widlowe/. Firma WDX S. A. ma w stałej ofercie, m.in.: wózki paletowe, podnośnikowe, widłowe, do kompletacji zamówień, czołowe spalinowe oraz elektryczne, wielokierunkowe, bocznego załadunku, itp. Szerokie spektrum możliwości umożliwi nam zakup produktu, który spełni swoją rolę w konkretnych warunkach. Możemy wybierać spośród wózków firm, takich jak: niemiecki Crown, koreański Doosan, czy irlandzki Combilift. Paleta dostępnych urządzeń jest ciągle unowocześniana oraz zmieniana tak, by dostosować ją do potrzeb rynku.

Specjalistyczny sprzęt – łatwa eksploatacja

Wózki nabyte w WDX S. A. mogą liczyć na profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, zarówno w punktach stałych, gdzie możemy zostawić wózek do naprawy, jak i w serwisie mobilnym, który obecnie obsługuje ponad siedemdziesięciu mobilnych serwisantów, z dużym doświadczeniem. Firma dokłada wszelakich starań, by jakość serwisu stale rosła, a rotacja kadry naprawczej była znikoma. Ma to duże znaczenie, gdyż wózki wymagają solidnego serwisu, tak by nas nie zawiodły w chwilach wytężonego wysiłku.

Nie kupuj – wynajmij!

Interesującą opcją jest także możliwość wynajmu różnego rodzaju urządzeń do przeładunków, takich jak, np.: wózki widłowe. Dostępny jest tu wynajem krótko- jak i długoterminowy, wraz z serwisem oraz całym zabezpieczeniem technicznym. W ofercie można znaleźć ponad trzysta propozycji, które uczynią pracę o niebo łatwiejszą i bardziej wydajną, począwszy od wózków paletowych, poprzez wózki wysokiego składowania, aż po wózki systemowe VNA. Po opłaceniu ustalonej miesięcznej opłaty za używanie sprzętu, można do woli korzystać z wszystkich możliwości, jakie oferują wózki najwyższej jakości. Firma WDX S.A. ma ponad dwudziestopięcioletnie doświadczenie w branży magazynowej, co gwarantuje nam, że współpraca z nimi będzie owocną dla obydwu stron.

Artykuł partnera