Maja Hirsch w nowym serialu

“Wiadomości z drugiej ręki” – taki tytuł będzie nosić nowy serial komediowy TVP2. Grają w nim m.in. Wojciech Mecwaldowski i Maja Hirsch, a produkcja pojawi się na antenie jesienią.

“Wiadomości z drugiej ręki” to serial, który przybliży widzom świat mediów, newsów, gwiazd i celebrytów. W krzywym zwierciadle przedstawi on medialną rzeczywistość, pełną intryg i zaskakujących zwrotów akcji. Serial oparty będzie na argentyńskim formacie telenowelowym “Los exitosos Pells”, ale polska wersja została bardzo zmodyfikowana w stosunku do oryginału.

Głównymi bohaterami produkcji są Marcin Wilk i Agata Rusek – najpopularniejsza para medialna w kraju. Wspólnie prowadzą program informacyjny w prywatnej stacji PL24. Przez publiczność uważani są za wzorowe małżeństwo. Program ma doskonałe wyniki oglądalności, ale wszystko się komplikuje, kiedy niespodziewanie Marcin ulega wypadkowi i zapada w śpiączkę. Właściciel stacji, Adam Kromer, w desperackim kroku postanawia na jego miejsce zatrudnić bezrobotnego aktora Piotra Wilczyńskiego łudząco podobnego do Marcina Wilka.

W serialu występują m.in. Wojciech Mecwaldowski, Magdalena Łaska, Maria Pakulnis, Marek Barbasiewicz, Maja Hirsch, Waldemar Błaszczyk i Marcin Kwaśny.

Opr. bez

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments