Majewski i Wojewódzki najcenniejsi reklamowo

Szymon Majewski

Która spośród polskich gwiazd może zarobić najwięcej za udział w reklamie? Szymon Majewski, Kuba Wojewódzki i Jerzy Owsiak! W corocznym rankingu “Forbesa” uplasowali się najwyżej.

Z tegorocznego rankingu polskiej edycji miesięcznika wynika, ze najcenniejszy reklamowo w polskim show-biznesie okazał się Szymon Majewski, którego wartość pod tym względem wyceniono na 792 tys. zł. Kolejne miejsca zajęli: Kuba Wojewódzki (wartość reklamowa 789 tys. zł), Jurek Owsiak (700 tys. zł), Robrt Kubica (668 750 zł) i Marek Kondrat (612 500 zł).

Przypomnijmy, że Szymon Majewski od marca br. reklamuje jeden z banków, a w ramach dwuletniego kontraktu ma otrzymać od niego ok. 3 mln zł. Natomiast Kuba Wojewódzki – według nieoficjalnych doniesień – ma w najbliższym czasie wystąpić w reklamie jednej z sieci komórkowych.

W całej tegorocznej setce gwiazd sklasyfikowanych przez “Forbesa” znalazło się pięć sportsmenek. Najwyżej uplasowała się debiutująca w zestawieniu tenisistka Caroline Woźniacki, która wyprzedziła m.in. Justynę Kowalczyk (reklamującą od prawie roku Polbank) i Agnieszkę Radwańską.

Ogółem lider tegorocznego rankingu gwiazd został wyceniony reklamowo przez “Forbesa” o 120 tys. zł mniej niż zwycięzca zestawienia sprzed roku, Marek Kondrat. Wtedy w czołowej trójce znaleźli się jeszcze Robert Kubica i Lech Wałęsa. Wartość reklamowa Kubicy spadła w związku z jego nieobecnością w wyścigach po wypadku w lutym br. (więcej o stratach sponsorów kierowcy).

Opr. bez

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.