„Mamusia” miała prawie 2,5 promila

Fot. Archiwum

TARNOBRZEG. 33-letnia kobieta „opiekowała się” dwójką  małych dzieci. Synowie w wieku 8 miesięcy i 2 latka przebywają w szpitalu.   

Wczoraj po godz. 23, dyżurny Policji przyjął zgłoszenie o pijanej kobiecie, która mając pod opieką dwójkę dzieci przebywa w rejonie baru na tarnobrzeskim osiedlu Miechocin. Funkcjonariusze natychmiast udali się we wskazany rejon. Na ulicy Orła, zauważyli kobietę z wózkiem, w którym było dwoje małych dzieci. Jedno z nich płakało. Podczas podjętej interwencji, kobieta zachowywała się agresywnie. Nie chciała podać policjantom swoich danych osobowych. Nie stosowała się również do wydawanych poleceń.

Kobieta została przewieziona do jednostki Policji, gdzie ustalono jej tożsamość. Badanie stanu trzeźwości wykazało u niej blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie.

Mali chłopcy pozostali w szpitalu, a ich mama została zatrzymana do wytrzeźwienia i wyjaśnienia okoliczności zdarzenia. Dzisiaj, zostanie przesłuchana.

Za narażenie dziecka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.

pad/KMP

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments