Mamy lotnicze połączenie z Gdańskiem

Fot. Wit Hadło

RZESZÓW, JASIONKA. Wczoraj o godz. 10.25 odleciał pierwszy samolot na trasie podrzeszowska Jasionka-Gdańsk.

Nowe połączenie otworzył przewoźnik OLT Jetair. Pasażerowie z Rzeszowa będą latać niewielkimi 30-osobowymi samolotami. Jetair uruchomił jak dotychczas połączenia z Warszawą i Gdańskiem (z międzylądowaniem w Katowicach). Bilety można kupić już od 49 zł.

Zapytani pasażerowie pierwszego lotu do Gdańska są bardzo zadowoleni z połączenia. – To bardzo wygodne połączenie dla Podkarpacia, z Gdańska i Warszawy łatwo polecieć w inne miejsca. Wreszcie z Rzeszowa lata się tanio i na światowym poziomie – cieszy się  Bogusław Kalita, który wczoraj poleciał z Rzeszowa do Gdańska.

Przedstawiciele Jetair zapowiadają, że planują otworzenie kolejnych lotów z i do Rzeszowa. Podpytani przez nas o szczegóły nie chcą ich zdradzać. – Faktycznie są plany nowych połączeń, ale jest jeszcze za wcześnie by o tym mówić – wyjaśnia Ireneusz Dylczyk, szef marketingu i rozwoju sieci połączeń linii Jet Air.

Jetair obsługuje połączenia na trasach regionalnych, więc nie należy się spodziewać lotów z Rzeszowa za Atlantyk. Raczej będą to dodatkowe loty krajowe lub do miast europejskich.

Dowiedzieliśmy się, że otworzone połączenia z Warszawą i Gdańskiem cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Na pierwsze loty było więcej chętnych niż miejsc na pokładzie samolotów. Warto jednak dodać, że listopad i grudzień to i tak martwe okresy w branży lotniczej a prawdziwe nasilenie może się dopiero zacząć. – liczymy, że połączenia Warszawa – Rzeszów i Gdańsk – Rzeszów mogą zainteresować turystów, którzy będą latać na narty w Bieszczady dodaje – Ireneusz Dylczyk.
ArtG

do “Mamy lotnicze połączenie z Gdańskiem”

  1. Stefan

    i tak jest to taniej niż w Locie. Bilet w jedną stronę 318 zł, brak informacji i burdel na lotnisku w Warszawie przy odprawach Lotowskich, a na osłode na podkładzie batonik za 60 gr i kubek soku. Nigdy więcej Lot-u. Niech mają o złotówke taniej polecę innym przewoźnikiem.

  2. Mar

    Ściema straszna z tym 49zł, niech mi ktoś znajdzie lot tam i z powrotem do Warszawy za 98zł, takie coś graniczy z cudem.
    Proszę nie wprowadzać potencjalnych klientów w błąd i nie mydlić oczu.

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.