Mandaryna prezenterką w TV.Disco

We wtorek spółka 4fun Media uruchomiła kanał TV.Disco, prezentujący muzykę taneczną. Stacja nadaje niekodowanie z satelity Hot Bird, na razie w wersji testowej. Prezenterami TV.Disco zostali Mandaryna i Paweł Stasiak.

- Pomysł na TV.Disco zrodził się w naszych głowach półtora roku temu. To efekt sukcesów takich filmów jak “Dirty Dancing”, “Mamma mia!”, “Grease”, które cieszą się dużą oglądalnością, a także sukcesów wydawnictw z muzyką z taneczną lat 90. i disco polo – mówiła Ewa Czekała, prezes 4fun Media.

TV.Disco prezentuje muzykę disco z lat 70., 80. i 90. Na antenie można posłuchać przebojów dance, eurodance, italo disco, znanych dobrze hitów polskiego disco czy nawet muzyki techno.
W ramówce obok pasm z różną muzyką znajdują się programy rozrywkowe i listy przebojów. Piosenkarka i tancerka Mandaryna prowadzi flagowy program stacji “Eurodance 10” – listę przebojów poszerzoną o newsy. Z kolei Paweł Stasiak z zespołu Papa Dance będzie gospodarzem programu “Niech żyje bal”, poświęconego klasyce disco, od lat 70. do lat 90. W tym paśmie oprócz teledysków znajdą się rozmowy z gośćmi i wspomnienia.

Opr. bez

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.