Marszałek K. na wolności

Fot. Archiwum

RZESZÓW, LUBLIN. Kaucja w wysokości 60 tys. została wpłacona w czwartek (25.04) do kasy sądu w Lublinie.

Marszałek Mirosław K., któremu prokuratura stawia szereg zarzutów korupcyjnych jeszcze w czwartek może opuścić areszt.

Prokuratura apelacyjne w Lublinie zapowiada tymczasem złożenie apelacji na postanowienie sądu zezwalające na opuszczenie aresztu przez K. po wpłaceniu kaucji. Prokuratura ma na to 7 dni. W przypadku pozytywnego rozpatrzenia wniosku marszałek Mirosław K. może wrócić do aresztu.

 

do “Marszałek K. na wolności”

 1. jan

  A nie będzie matactwa Wysoki Sądzie?To się nazywa sprawiedliwość po Polsku.

 2. Stan

  Podkarpacie jednak mądry naród najmniejsze poparcie dla ekipy PO-PSL w ostatnich wyborach. Przewidzieliśmy zachowania korupcyjne tych opcji. Niestety jest to jeden z niewielu przypadków wykrytych a jest bardzo źle w przypadku dużych przetargów.

 3. leon

  super sen miałeś , jestem za , a gdzie schowali jego synka tego od amber gold? samolotów?

 4. Żak

  Kondolencje dla Żony (autentyczne).

 5. Ambroży

  Wczorajsze prorządowe mendia publiczne zapakowały sprawę w niewinny pakiecik spraw nijakich w sytuacji gdy pan K. nawet nie przyznał się do winy ?. Nie rozumie jaki sąd w takiej chwili godzi się na kaucję podczas gdy nie są zabezpieczone interesy prokuratury?.

 6. andrzej

  miejsce zboczeńca jest w areszcie, kolejna kompromitacja sądu.

 7. UJEK

  Tak i owszem Pan TUSK swojemu dał Pieniążki na kaucie zeby pozałatwiał reszte i dał mu kase też na opłacenie TYCH co mieli przeciw Marszałkowi zeznawac !!!
  PO i PSL to jedna wielka MAFIA –uruchomoc piece w Oświecimiu i wszystkich do Gazu !!! Przecież on załatwiał też dla PO — Stanowiska bo taki był układ !!!! i TUSK o tym wiedział !!!!!!! // Taki marszałek to jest Kijanką w tych układach a GRUBE RYBY sie Bawia (((( MINISTER NOWAK ) !!!!! Juz teraz Po nie ma niusów i sie za władze lokalna boierze żeby UWAGE OD SIEBIE ODCIAGNĄC !!!! CARTER RZADOWY !!! TUSKU TY TEZ BEDZIESZ SIEDZIAL – Sniło mi się !!!

 8. blokers

  myslę ze po mirka nie przyjechał sluzbowu samochód

 9. Ambroży

  Ciekawym kto mu pierwszy pospieszy z gratulacjami?. To już drugi MIRO za czasów koalicji PO/psl co powinien siedzieć ,a cieszy się wielkim szacunkiem „społecznym?.

 10. andrzej

  Czy wpłacił ze swoich uczciwie korupcyjnie zarobionych złociszy,i powiedział że nie będzie mataczył??????

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.