Maryla wychodzi za mąż!

Maryla Rodowicz nigdy nie ukrywała, że marzy o tym, by stanąć na ślubnym kobiercu. Dotąd jednak nie udawało się jej zrealizować tego pragnienia ze względu na ogrom obowiązków. Teraz wszystko wskazuje na to, że wkrótce stanie przed ołtarzem.

Jak dowiedziało się jedno z kolorowych pism, piosenkarka i jej mąż Andrzej Dużyński rozpoczęli przygotowania do ceremonii, która ma się odbyć w Zakopanem. Na pytanie czy jeszcze w tym roku, znajoma pary odpowiedziała, że byłoby to idealne rozwiązanie, bo Maryla i Andrzej są już ze sobą 25 lat. Ślub w tym roku byłby świetnym uczczeniem takiej rocznicy.

Co do miejsca zaślubin Rodowicz zdradziła: – Mam taki piękny ulubiony kościół Witkacego na Jaszczurówce. Chciałabym tam podjechać konno.
Z realizacją tego marzenia piosenkarka nie powinna mieć kłopotów. Trudniej będzie  z dowozem na miejsce prawie 500 gości. – Musiałby tam pojechać pociąg wypełniony przyjaciółmi. Zgodnie z góralską tradycją, wesele trwa parę dni, więc musieli byśmy tam trochę posiedzieć – stwierdziła Maryla.

Przygotowaniami do ślubu prawdopodobnie zajmuje się jej mąż, który jest znany z tego, że potrafi spełniać wszystkie marzenia swojej ikochanej. Przed 25 laty poderwał ją na bukiet kwiatów, w którym ukrył trudną do zdobycia w tamtych czasach część do jej samochodu. A kilka lat temu kupił jej willę w Konstancinie.

Opr. bez

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments