Marzena Płonowska zwyciężyła w teleturnieju „Jaka to melodia?”

W muzycznym show rywalizowali ze sobą zawodnicy z Radomia, Siedlec i Krosna. Z prawej Marzena Płonowska

KROSNO. Sukces krośnianki w popularnym programie rozrywkowym TVP.

Marzena Płonowska przeszła śpiewająco eliminacje i wystartowała w specjalnym wydaniu teleturnieju TVP „Jaka to melodia? Turniej miast”. I choć początkowo nie szło jej najlepiej, to stopniowo rozkręciła się na tyle dobrze, że wygrała ponad 13 tys. zł!

Odcinek z udziałem pani Marzeny został wyemitowany w sobotę, 20 bm. W muzycznym show krośnianka zmierzyła się z Anną reprezentującą Siedlce oraz Grzegorzem z Radomia.

- O tym, że wygrałam nie wiedziała nawet moja córka – śmieje się pani Marzena. – Tuż po emisji programu, który oglądałam z przyjaciółką, otrzymałam mnóstwo esemesów z gratulacjami od kolegów i koleżanek ze studiów. Dzwonili też znajomi z zagranicy – zwierza się.

Jak wspomina występ w programie? – Na początku ogromnie się denerwowałam, jednak potem na szczęście stres i nerwy puściły i było mi łatwiej – opowiada. – Grzesiek startował w programie już po raz 10., był szybki jak błyskawica. Ania chciała go przegonić, lecz były falstarty i to ją zgubiło – mówi krośnianka. Trafiła z Grzegorzem do trzeciej rundy, zakwalifikowała się do finału – popisała się wiedzą i bezbłędnie odgadła 7 muzycznych zagadek.

- Do dziś nie mogę uwierzyć w to, że wygrałam – mówi krośnianka. – Denerwujesz się, ale gadane masz – mówił do reprezentantki Krosna prowadzący program Robert Janowski.

Wioletta Zuzak

do “Marzena Płonowska zwyciężyła w teleturnieju „Jaka to melodia?””

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.