Matce Madzi postawiono zarzut zabójstwa

Sprawa Katarzyny W. z Sosnowca elektryzowała całą Polskę przez wiele miesięcy. Fot. tvn24

KATOWICE. Kobiecie grozi nawet dożywocie.

Katarzyna W., matka półrocznej Magdy z Sosnowca, została wczoraj zatrzymana w Katowicach. Usłyszała zarzut zabójstwa dziecka. Przygotowywany został wniosek o areszt kobiety, który trafił do sądu – poinformowała prokuratura. Matce Madzi grozi dożywocie.

Jak podała rzeczniczka katowickiej prokuratury, Marta Zawada-Dybek, wczoraj śledczy otrzymali opinię z Zakładu Medycyny Sądowej, w której biegli szczegółowo wypowiedzieli się w sprawie przyczyn zgonu Madzi. Wskazali m.in., że śmierć dziecka miała charakter nagły i gwałtowny.

Po zatrzymaniu Katarzynę W. przesłuchano. Śledczy zdecydowali o konieczności aresztowania jej, bo – jak wyjaśniła Zawada-Dybek – są ku temu przesłanki. Kobiecie grozi surowa kara – dożywocie, a także w jej przypadku zachodzi obawa matactwa.

Rzeczniczka nie chciała odpowiedzieć na pytanie, czy Katarzyna W. przyznała się do winy.

tvn24

do “Matce Madzi postawiono zarzut zabójstwa”

  1. K. Bimbała

    TVENIK i GW nakręcają starą zdarta płytę – widać ktoś im za to płaci?.
    Mnie bardziej interesuje wzrost długu publicznego, drożyzna żywności , nieudacznictwo koalicji PO/PSL,kłamstwa w prokuraturze premiera, wyprzedaż POLSKI, brak koordynacji RP-UE na wielu płaszczyznach (turystyka -upadki firm , ekonomia – bez zgody RP zmiany budżetowe na lata 2014- 2020- a nasz rząd ani mru, mru, ani kukuryku). Miało być KOKO SPOKO są długi i braki planów mądrego zagospodarowania stadionów po EURO2012 i wyrzucenie murawy za 500 000 PLN na kompost , aby Doda miała twardo pod butami?. DOŚĆ tej błazenady!!

    • jacek

      To co piszesz to sama prawda ta sprawa powinna być dawno zakończona ,ale to wszystko pod publikę żeby się nie interesowała tym co najważniejsze.Na co pisać o Polskiej biedzie o nietykalnych politykach,głodnych dzieciach ,POLSKA to raj na ziemi tylko jedno jest pytanie dla kogo?!!!

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.