Mateusz Tułecki człowiekiem roku

RZESZÓW. Wykładowca Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania został uhonorowany nagrodą „Człowiek Roku Polskiego Internetu 2010”.

Gala wręczenia nagród odbyła się 8 grudnia w Teatrze IMKA w Warszawie. Nagrodę przyznała Akademia Internetu.
Mateusz Tułecki, wykładowca Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania – nominowany już po raz drugi do tej nagrody – od dawna znany jest jako pasjonat Internetu oraz organizator wielu ciekawych inicjatyw i branżowych spotkań. Swoim entuzjazmem do nowych technologii zaraża nie tylko studentów, ale także różne środowiska związane z branżą łącząc świat biznesu z nauką. Organizowane przez niego rzeszowskie spotkania XRAII są miejscem dyskusji na temat wirtualnego świata, a dwie edycje interdyscyplinarnej konferencji InternetBeta zostały okrzyknięta branżowym wydarzeniem 2009 i 2010 roku.

– To jest dla mnie ogromne wyróżnienie i prestiż, ale taka nagroda to też spora odpowiedzialność – mówi Mateusz Tułecki. – Dzięki temu wyróżnieniu teraz będzie nam na pewno łatwiej organizować różnego rodzaju przedsięwzięcia.

To też dowód na to, że nie trzeba działać w Warszawie czy Krakowie, by coś osiągać. Jak widać, z dobrym skutkiem można to także robić w Rzeszowie, przyczyniając się jednocześnie do promocji tego miasta i regionu.

– Wszystko to jest oczywiście możliwe dzięki zielonemu światłu, jakie moim pomysłom dały władze Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania – dodaje Mateusz Tułecki.

ac

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments