Matka zabójcy błaga o przebaczenie

-Przepraszam i błagam o przebaczenie- Teresa S.

TARNOBRZEG. Wolałabym, żeby zginął mój syn. Wtedy bolałabym tylko nad nim – mówi oblana łzami matka Damiana S. podejrzanego o śmiertelne pobicie Konrada T.

– Wiem, że nie da się cofnąć tego, co się stało, ale błagam wybaczcie nam i nie każcie moich młodszych dzieci za to, co zrobił Damian – prosi matka sprawcy śmiertelnego pobicia 34-letniego Konrada i przyznaje, że dźwiga na swoich ramionach ciężar tragedii, którą spowodował jej syn.

Za tragedią, która rozegrała się w nocy z 31 marca na 1 kwietniu stało trzech młodych ludzi. Dwóch znało się od dziecka, trzeci mieszkał w sąsiednim bloku. Tragicznego wieczora poszli spotkać się koleżankami. Do pobicia Konrada T. doszło w drodze powrotnej ze spotkania z dziewczynami. Powodem ataku na przypadkowych przechodniów: Konrada T. i Adama A. były papierosy. To przez nie zginął 34-latek.
Wczoraj, udało nam się porozmawiać z matką Damiana S., 21-latka, któremu prokuratura postawiła najcięższy zarzut pobicia ze skutkiem śmiertelnym. Mężczyzna od piątku przebywa w areszcie. Jego najbliżsi nie mogą otrząsnąć się z tragedii. Matka sprawcy śmierci Konrada T. nie kryje, że przeżywa najgorsze dni w swoim życiu.

Więcej w Super Nowościach

Małgorzata Rokoszewska

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments