Matka zmarła, syn się powiesił

- Wstępne ustalenia wskazują, że kobieta zmarła z przyczyn naturalnych, a jej syn popełnił samobójstwo - mówi Krzysztof Sebastianka, wiceszef prokuratury Rejonowej w Dębicy. Fot. Artur Getler
– Wstępne ustalenia wskazują, że kobieta zmarła z przyczyn naturalnych, a jej syn popełnił samobójstwo – mówi Krzysztof Sebastianka, wiceszef prokuratury Rejonowej w Dębicy. Fot. Artur Getler

BRZEŹNICA, DĘBICA. Tragicznego odkrycia dokonali policjanci wezwani do jednego z domów na terenie powiatu dębickiego.

W jednym z pomieszczeń policjanci znaleźli martwą mieszkankę tego domu, 85 letnią kobietę. Funkcjonariusze wiedzieli, ze kobieta zamieszkiwała z 50-letnim synem, który się nią opiekował. Zaczęli więc przeszukiwać pozostałe pomieszczenia. W jednym z nich znaleźli mężczyznę. Nie żył, powiesił się na pętli wykonanej ze sznura.

Ciała matki i syna został zabezpieczone do sekcji. – Wstępne wyniki sekcji kobiety wskazują, że zmarła ona z naturalnych przyczyn – mówi Krzysztof Sebastianka, wiceszef prokuratury Rejonowej w Dębicy.

Przyczyną śmierci 85-letniej kobiety był wiek i przebyte choroby. Na jej ciele nie ujawniony żadnych śladów udziału osób trzecich. Wiadomo, że kobieta była schorowana, nie chodziła, zajmował się nią syn, który z nią mieszkał.

Wstępne ustalenia śledztwa wskazują, że sam popełnił samobójstwo. Zabezpieczone ślady nie wskazują na udział osób trzecich. – Wszystko wskazuje na to, że to samobójstwo – mówi prokurator Sebastianka.

Tę wersję potwierdzają też zabezpieczone w domu listy pożegnalne, świadczące, że mężczyzna planował targnąć się na własne życie. Ponadto dom, w którym znaleziono ciało, był zamknięty od środka. By się do niego dostać, policjanci musieli sforsować okno. Wygląda więc, że w domu byli tylko syn i matka. Policjantów na miejsce wezwała rodzina zmarłych, która nie miała kontaktu z 85-latką i jej synem.

Motywy, jakie kierowały 50-latkiem nie są znane. Śledczy nie wiedzą, co sprawiło, że zdecydował się targnąć na własne życie.

ArtG

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Ambroży
Ambroży
7 lat temu

ps. A napisz co na głowę uderzyło Ci niby Rydzykowe myślenie – znasz jakieś działanie jako szkodliwe, czy może raczej sam masz wykrzywiony sens pojmowania zdarzeń w/g zasad obecnych mediów mainstreamowych?.

Dłudoletni
Dłudoletni
7 lat temu

Panie Ambroży nie posądzaj abyś nie był posądzony ,co ma jedno do drugiego,jak pies do kota- rydzykowe myślenie.

Ambroży
Ambroży
7 lat temu
Reply to  Dłudoletni

Odwiedź w dowolnej chwili Podkarpackie centrum onkologii w Brzozowie, to bardziej przemówi Ci do rozumu. Ja nikogo nie pomawiam tylko jasno piszę to co widzę i sam doświadczam na co dzień ?. Terminy przyjęć absurdalne, na leczenie prywatne stać co najwyżej 5% Polaków?.

Ambroży
Ambroży
7 lat temu

Kolejny typowy choć niezwykle wymowny artykuł , który powinien być przesłany ministrowi Zdrowia Arłukowiczowi i obecnej marszałek Ewie Kopacz jego poprzedniczce. Sam premier na takie przyczyny jest na razie odporny , ale wydaje mi się , ze to tylko kwestia czasu , aby społeczeństwo dojrzało do tego , aby ocenić fakty rządzenia takiego , a nie innego!.