Mąż Salmy Hayek ojcem dziecka Evangelisty

Salma Hayek z mężem Francois- Henrim Pinaultem

Małżeństwo Salmy Hayek i Francois-Henri Pinault wydawało się idealne. Do czasu. Właśnie wyszło na jaw, że francuski biznesmen ma dziecko z Lindą Evangelistą. Słynna modelka dopiero po pięciu latach złożyła w sądzie pozew o alimenty od miliardera.

Hayek i Pinault, szef holdingu dóbr luksusowych PPR, poznali się w 2006 roku, gdy Francuz spotykał się z Evangelistą. Z ostatnich rewelacji wynika, że obie kobiety zaszły z nim w ciążę w tym samym roku. Tożsamość ojca dziecka Evangelisty była jednak dotąd trzymana w tajemnicy.

Informator, który miał dostęp do złożonych w sądzie przez supermodelkę dokumentów, zdradził: – W pozwie napisano, że rodzicami dziecka są Linda Evangelista i Pinault, który wie o jej żądaniach. Dokumenty jasno określają, że Pinault jest ojcem chłopca o imieniu Augustin James. Teraz sędziemu pozostaje zapoznać się z tą sprawą i określić wysokość alimentów, które będą przyznawane na rzecz dziecka do momentu ukończenia przez nie 21 roku życia. Pinault ma zeznawać w sprawie przez telefon.

46-letnia Linda Evangelista wcześniej twierdziła oficjalnie, że ojcem dziecka jest „pewien architekt z Nowego Jorku”. Modelka urodziła chłopca pod koniec 2006 roku. Córka Hayek i Pinault, Valentina Paloma, przyszła na świat we wrześniu 2007 roku. Nie wiadomo, czy meksykańska aktorka wiedziała o nieślubnym dziecku męża.

PAP, tz

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.