Megajasełka i Golec uOrkiestra

TARNOBRZEG. 30 stycznia finał akcji Kolędowanie dla Bliźniego, podczas której zbieramy pieniądze dla dwójki chorych dzieci i cierpiącej na nowotwór młodej kobiety

Ponad 240 osób zaangażowanych w największe w historii Tarnobrzega jasełka oraz koncert Golec uOrkiestra będzie można zobaczyć podczas niedzielnego finału akcji, która już przyniosła ponad 17 tysięcy złotych dla trojga walczących o zdrowie i życie tarnobrzeżan.

6 i 9 stycznia w dwóch tarnobrzeskich kościołach odbyły się zorganizowane z ogromnym rozmachem miejskie jasełka. W „Kolędowaniu dla bliźniego” wzięło udział ponad 180 aktorów i kilka tysięcy widzów. Podczas obu występów zbierano pieniądze dla dwójki niepełnosprawnych dzieci Michałka Czajki i Bartusia Wojsy oraz Anety Dul, 33-letniej tarnobrzeżanki walczącej z nowotworem.

Rozmach z jakimi zorganizowano jasełka robił wrażenie, ale nie tylko o niego chodziło pomysłodawcom akcji. Najważniejsze było to, by okazać serce trójce potrzebujących. Wszyscy, którzy nie widzieli jeszcze mega jasełek, oraz ci, którzy chcą zobaczyć najbardziej znaną śpiewającą rodzinę górali w Polsce powinni zarezerwować sobie czas w najbliższą niedzielę, 30 stycznia. O godz. 16.30, na hali OSiR poraz trzeci wystawione zostaną jasełka. Po nich, na scenie pojawi się gwiazda wieczoru, czyli Golec uOrkiestra. Podczas niedzielnej imprezy, przeprowadzona zostanie także loteria z cennymi nagrodami, m.in. wycieczką do Paryża, sprzętem rtv i aukcje. Prezydent miasta wystawił na jedną z nich swój gabinet… Nie na zawsze, ale na jeden dzień. Podczas tego dnia, zwycięzca aukcji, będzie mógł poznać pracę w samorządzie i pourzędować w gabinecie znajdującym się na pierwszym piętrze białego pałacyku przy ul Kościuszki.

Wszystkich serdecznie zapraszamy, bo okazja do takiej zabawy, będzie w tym roku tylko jedna.

Małgorzata Rokoszewska

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments