Megakorki przez budowę okrągłej kładki

Budowa okrągłej kładki powoli staje się dla mieszkańców gehenną. Fot. Wojciech Preisner

RZESZÓW. Policjanci będą kierować ruchem na alei Piłsudskiego

Ogromne utrudnienia na alei Piłsudskiego spowodowały, że policjanci z wydziału ruchu drogowego musieli rozpocząć kierowanie ruchem na drodze w godzinach komunikacyjnego szczytu. Przypomnijmy, że nieczynne są dwa z czterech pasów ruchów. Wszystko przez kolejny etap budowy okrągłej kładki dla pieszych. Utrudnienia potrwają do wakacji.

- W miarę możliwości będziemy starali się upłynnić ruch i zminimalizować utrudnienia, które według naszych informacji potrwają do połowy lipca – mówi Adam Szeląg, oficer prasowy Komendy Miejskiej w Rzeszowie. W związku z pracami budowlanymi przy ulicy Piłsudskiego, policjanci apelują do kierowców przejeżdżających przez Rzeszów o wybieranie tras alternatywnych.

- Kierujący mogą ominąć remontowaną ul. Piłsudskiego korzystając z obwodnicy przebiegającej Alejami Witosa, Batalionów Chłopskich, Powstańców Warszawy i dalej Rejtana lub Armii Krajowej w kierunku do ulicy Lwowskiej. Jadąc w kierunku Warszawy lub Lublina można wybrać objazd Alejami Gen. Okulickiego i Wyzwolenia – informuje Adam Szeląg. Kierowcy kierujący się w stronę centrum miasta w rejon prac budowlanych, proszeni są o wybieranie alternatywnych ulic, które pozwolą na ominięcie alei Piłsudskiego.

***
Teraz Rzeszowianie zostali skazani przez budowę kładki prezydenta na ogromne korki. Cierpią nie tylko kierowcy, ale i piesi, którzy mają problemy z przedostaniem się na drugą stronę jezdni. A horror potrwa jeszcze wiele tygodni.

Ewelina Nawrot

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.